Nieobecność
#1
Mój nick : KiNgStArPvP
witam jestem nieobecny już 2 tygodnie chciałbym powiedzieć że jestem już na wakacjach ponad tydzień i proszę o nieusuwanie mi wyspy na skyblock , waterblock . Przepraszam ale nie będę jeszcze dostępny 2 tygodnie lub tydzień . Proszę bardzo o nieusuwanie mi wyspy na 2 skyblockach.
Pozdrawiam ;P
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#2
Tak się składa że bez przepisania pluginów, jedynym sposobem na chronienie przed usuwaniem wyspy/działki na skylandzie jest przedłużenie czasu po którym automatycznie się usunie, a tego Cichy pewnie nie zrobi (nie on lecz system usuwa działki/wyspy)
Nie mam sygnatury. Enderman
#3
Nic niewiadomo poczekamy na decyzję cichuska , cichusek jakbyś mógł wejdz na te konto aby się wyspa nie usunęła . Proszę mam tam dużo kosztowności itp a nic nieporadze . Masz moja zgodę , na wejście na te konto , proszę zrób to . Wielkie dzięki i z wielkim uszanowaniem
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#4
Cichy nie może wejść na żadne konto bez hasła.
Nie mam sygnatury. Enderman
#5
(06-17-2015, 08:53)sebatobi napisał(a): Cichy nie może wejść na żadne konto bez hasła, noobie.
Tak się składa, że Cichy ma chyba hasła do wszystkich kont, nawet twoje i moje.

Wątpię żeby przedłużył czas usuwania działek, wysp itd. na 3 tygodnie, bo robi to w okresie wakacyjnym (wtedy kiedy on ustali wtedy go rozpoczyna xd).
Nie masz jakiegoś zaufanego kolegi? Jeśli masz to podaj mu hasło i niech wejdzie na tą wyspę raz w tygodniu.


TAPTALAK
#6
Właśnie nikogo niemam a jeżeli cichusek potrzebuje hasła to podam mu na pw , a nie w wątku Big Grin . Ps : ją tylko proszę aby wszedł i wyszedł żeby się wyspy nie usunęły Big Grin . A musiałem teraz wyjechać bo innego terminu w góry niemogla matka wybrać bo ma pracę

A wzięła urlop na 3 tygodnie :C
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#7
Z tego co wiem to Cichy na wakacje przedłuża czas usuwania działek z 14 do 21 dni. Nie wiem czy już teraz Cichy może to przedłużyć, ale jeżeli tak, to 21 powinny wystarczyć.

(06-17-2015, 09:27)Raditz napisał(a): Wątpię żeby przedłużył czas usuwania działek, wysp itd. na 3 tygodnie, bo robi to w okresie wakacyjnym (wtedy kiedy on ustali wtedy go rozpoczyna xd).

TAPTALAK

Meh, nie przeczytałem wypowiedzi Raditza i napisałem praktycznie to samo ;p Jeśli komuś przeszkadza to post integracyjny do usunięcia
Niedostępny
#8
(06-17-2015, 10:18)0_R_L_I_K napisał(a): Właśnie nikogo niemam a jeżeli cichusek potrzebuje hasła to podam mu na pw , a nie w wątku Big Grin . Ps : ją tylko proszę aby wszedł i wyszedł żeby się wyspy nie usunęły Big Grin . A musiałem teraz wyjechać bo innego terminu w góry niemogla matka wybrać bo ma pracę

A wzięła urlop na 3 tygodnie :C

Nie musisz mu pisać hasła, on je już zna. A poza tym to samo wejście na serwer nie wystarczy, trzeba jakieś klocki zmieniać na wyspie (zebranie zboża chyba wystarczy)
Nie mam sygnatury. Enderman


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości