Straszenie banem
#1
Big Grin 
Mój nick : GrzanaPL
Nick oskarżonego: zazon
Powód oskarżenia : Straszy bezpodstawnym banem bo nie chcę iść na pvp a potem piszę że jestem oszustką tylko dlatego bo nie poszłam na pvp
Dowód : Screen
Screen jest tylko 1 bo nie wiem gdzie tamten zapisałam ( w którym mówił o tym że jestem oszustką)


Edit znalazłam reszte


Załączone pliki Miniatury
           
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#2
Przyjrzyjcie się dokładnie czcionce, to nie jest faithful bo nie dość że te cienie za czcionką, a w dodatku tak jakby antyaliasing/cleartype miała ta czcionka

P.S. ja nie moge, ile ostatnio ludzi robi lekko ucięte ss żeby ukryć górę interfejsu huzuni, nie zwracając uwagi na wyłączenie czcionki *facepalm*
Nie mam sygnatury. Enderman
#3
@Up to jest faithful bo sam go mam....chyba ze jestem slepy xd
........................................UwU
Niedostępny
#4
Faithful nie ma cieni w głębi tekstu ani nie ma cleartypu
patrz tutaj na porządnego fejfula: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=15257
Nie mam sygnatury. Enderman
#5
To jest czcionka w wysokiej rozdzielczości. aranka03 używała Faithful x32, a GrzanaPL Faithful x64. Czcionka ClearType / TrueType to np. Verdana czyli czcionka która pochodzi od rozszerzenia specjalnego dla czcionki (bodajże .ttf) z jakością bezstratną wektorową, a tutaj masz zwykłą czcionkę w grafice rastrowej, zapisaną w .PNG.
Niedostępny
#6
ja wiem jedno bylem w tym momencie na servie i potwierdzam bo gosciu nawet na ogulnym napisal ze kasia to oszust
#7
zbanowany na krotki czas.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości