Oszust !!!
#1
Twój nick: Kuba6850
Nick oskarżonego: jasny_84
Opis sytuacji: jasny napisal na czacie ze sprzedam diax miecz aspekt ognia II za 4500$. Po odwiedzeniu powiedzial zebym dal 50% pozniej on miecz i 50%. Pierwsze 50% to bylo 3000$. Po zaplaceniu gracz opuscil gre. Dowodem jest screen. Sr za stan zdjecia ale zrobilem je jak najszybciej telefonem. Prosze o zbanowanie gracza na ok. miesiac.
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
   
#2
nagrywaj wymiany, choć wszystko na tym ss jest ,włącznie z cheatami

btw. Cichy mówił już, że takich ss nie uznaje. Jedyna osoba, która dostanie bana to ty
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Jesli chodzi ci o zaznaczona skrzynie na zolta to mialem kiedys huzuni . Od 3 miesiecy juz go nie mam ale cos mi sie buguje ze zawsze jak wbije to na ok. 2 min te skrzynie nadal mi sie zaznaczaja i wlacza sie sprint. nie wiem o co z tym chodzi ale w razie problemu moge pokazac administrajcji pliki minecraft.
#4
Nie masz od 3 miesięcy? Najwidoczniej jeszcze go masz. Co to za kreski zamiast skrzynek?
Po za tym takiego Bugu nie ma więc kłamiesz.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
prosze niech admistracja sprawdzi moje pliki. Po pierwsze i tak na tym serwie gram od ok. 2 lub 1,5 miesiecy. Wogóle nw po co to forum jest jak do niczego sie nie przydaje. Tego zgloszenia albo wogole nikt z adminstacji nie przeczyta albo tylko ja dostane bana. Zgłaszalem michael_kaiwen za oszustwo bo stracilem u niego 13k i 15 diaxow oczywiscie nie ma bana a zgloszenie zamkniete. kolejnego gracza zglaszalem bo stracilem 2k oczywiscie aktywacja konta trwala 3 dni wiec juz sie nie oplacalo tego wystawiac. Dostane bana to nie gram co mnie to obchodzi. Ban za nic :/ Cos sie nie podoba moge pokazac ze zadnych cheatow juz nie ma.
#6
(06-10-2015, 16:12)Kuba6850 napisał(a): Cos sie nie podoba moge pokazac ze zadnych cheatow juz nie ma.
Juz? Wcześniej powinny zniknąć... Po za tym nie mogą sprawdzić plików...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości