Malo gunów
#1
Smile 
Hej, wrócilem po dlugiej przerwie, i co sie zmienilo ? NIC
Wiec mam taka propozycje zeby dodac kilka broni, tak, juz kiedys poruszalem ten temat i o ile pamietam odpowiedz byla taka, ze pomimo mozliwosci ustawienia doslownie wszystkiego Cichusek nie chce stworzyc przypadkiem dwóch podobnie dzialajacych broni, wiec ja dam kilka propozycji, a do kazdej z nich chce widziec TAK lub NIE:
1) Kosa - zloty miecz z zakleciem sharpness 8-10, ktos powie ze jest za silny, to ja powiem jakie moga byc wady: po pierwsze bron do ataku z bliska, nie mozna strzelac z niej, po drugie szybko sie zniszczy, wiec nie ma mowy zeby ktos gral na arenie wiecznosc, po trzecie droga, bo mysle ze powinna kosztowac w granicach $180-$350
2) Barret M82 - ciezka snajperka, niezaleznie od tego jaka zbroje ma przeciwnik, jednym strzalem ginie on na miejscu, teraz, natychmiast. Wady: po pierwsze tylko 1 pocisk w magazynku, a reload trwa 8-12 sekund, po drugie jezeli nie klikniemy prawym (celowanie jak w przypadku obecnej snajperki (diamentowa motyka)), to rozrzut jest tak szeroki, ze szansa na trafienie prawie zerowa, po trzecie tez droga Big Grin w okolicy $250-$500
3) Ulepszony karabin - karabin taki sam jak obecny z ta róznica, ze w magazynku miesci sie wiecej amunicji, mozna prowadzic w pelni automatyczny ogien, a pojedyncze trafienie zabiera wiecej zycia niz normalny pocisk karabinu, wady: reload znacznie dluzszy, rozrzut równiez zwiekszony, (jezeli sie da to moze by tak cos pokombinowac z szybkostrzelnoscia), cena: $150-$200
4) Enchant na 30 lvl za ,,drobna" oplata; jezeli sie nie da zrobic czegos takiego, bo pluginy na to nie pozwalaja, to mysle o zwyczajnym mechanizmie redstone, na takiej zasadzie ze jako bilet jest dowolny stakowalny do 64 item (np. dirt) i trzeba go wrzucic do leja, otwiera sie przejscie na kilka sekund. Cena takiego bilecika: $10-$100
5) Lepsza zbroja, niekoniecznie diamentowa:
vip ma zlote buty i zloty napiersnik, ile razy bylo ze po 5 minutach spedzonych na arenie zbroja mi pekala ?
6) Gaz policyjny - podobny do obecnego z tym ze reload troche szybszy, rozrzut jest wiekszy, kulek leci wiecej i leca dalej, z wieksza sila, obrazenia sa powazniejsze, ja tu proponuje tak: Nausea III na 5 sekund, slowness na 5 sekund, trucizna II na 10 sekund, i ten taki efekt co daje czarna mgle i nic nie widac na 30 sekund. Wady: tylko 1 strzal zamiast 5 a cena 2 albo 3 razy drozsza od obecnego gazu; $120-$180
7) Tabliczki do enchantowania: Blast Protection, Projectile Protection, Protection, Unbreaking (tylko gdy zlota zbroja nie zostanie usunieta), ceny pozostawiam juz adminowi Pig (wszyscy przyzwyczaili sie ze Protection jest najlepsze do zbroi, akurat w tym wypadku na tym serwerze Blast Protection przydaje sie do ochrony przed granatami vipów, a Projectile Protection do ochrony przed strzalami i pistoletami, strzelami sniezkami wiec gra traktuje to jako pocisk, zwykly Protection przydaje sie do ochrony przed atakami wrecz, z mieczami, mysle ze to powinno zostac dodane, przede wszystkim dlatego ze mozna miec tylko 1 rodzaj ochrony zaklety na zbroi, dzieki temu mamy mozliwosc rozegrania wieloma taktykami)
8) O ch★lercia ale sie rozpisalem, nie badzcie od razu na nie, nudne jest takie granie tylko z kilkoma mozliwosciami, 3 guny do wyboru i ewentualnie diaxowy helm, postawcie sie w naszej sytuacji, a naród bedzie wdzieczny ツ
#2
Osobiscie to ja ta "kose" widze zamiast terazniejszych mieczy. Oczywiscie z mniejszym sharpnessem. Vip moglby miec ewentualnie wiekszy sharpness
Ta snajperka wedlug mnie powinna zabierac okolo 9.5 serc i dodac niej mozliwosc "headshotow" bo ktos moglby ja kupic, dodatkowo jakis karabin i na zmiane z nich strzelac(po oczywistym ukryciu sie i przeladowaniu) i zamiast dodania rozrzutu podczas nie celowania zablokowac mozliwosc strzelania poki ktos nie bedzie celowac(w miare mozliwosci)
Co do tabliczek to widzialbym maksymalnie mozliwy Unbreaking(mozliwy w czystym mc/dostepny w enchanting table) za jakies 25$. Przy wiekszej cenie nie oplacaloby sie kupowac takowego enchantu bez zadnej dodatkowej broni(snajperki/karabinu), a tak zanim ktos by mnie zabil moglbym zarobic na kolejny enchant
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
ja jestem na tak, ale mechanizm zrobiłbym inaczej: blok poleceń który tp do enchantu bo to co powiedział Turbo, za cene może wejść dwudziestu kolegów

po gazie policyjnym 99% graczy będzie logać,
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#4
(06-08-2015, 18:03)patryk1954 napisał(a): ja jestem na tak, ale mechanizm zrobiłbym inaczej: blok poleceń który tp do enchantu bo to co powiedział Turbo, za cene może wejść dwudziestu kolegów

no tak, racja, ja podalem tylko przyklad, nie znam sie tam na pluginach itp. a o commandblocku nie pomyslalem, w craftingu za bardzo sie go nei da zrobic xd Big Grin tylko ze jak zrobic ze tepa za oplata ?
#5
1. Oczywiście, że da się takie coś zrobić, tylko walka mieczem na tym serwerze zagaśnie już całkowicie, bo ta kosa byłaby za bardzo OP. Jeżeli chcesz mocnej broni z bliska, to polecam żelazny miecz+siła (nie słuchaj się tych co piszą "tylko z potką umiesz!").
2. Dobry pomysł, tylko wyobrażam ją sobie jako taką broń pomocną, drugorzędną np. strzelasz normalnie snajperką zwykłą, ale jeżeli spotkasz jakiegoś innego snajpera - zestrzelasz go tą snajperką. Trochę też za bardzo OP, ale jeżeli ustawi się wysoki czas reloadu, to może załatwić ten problem.
3. Według mnie obecne karabiny już są trochę OP - wystarczy przybliżyć na cel i w niego strzelać - kule lecą tak szybko, że czasem trudno zareagować gdy widzi się ten knockback i obrażenia zadawane przez karabin. Sam miałem kilka sytuacji, jak twórca wątku po prostu się na mnie uwziął i chodził za mną dopóki mnie nie zabił swoim karabinem - dość uciążliwe.
4. Enchantowanie na tym serwerze i tak jest jako taki dodatek, a myślę, że wprowadzenie takiej opcji spowodowałoby, że każdy miałby enchantowaną zbroję i rozgrywka nie będzie już taka, jaka ma być.
5. Ja wprowadziłbym do sklepu najwyżej całą żelazną zbroję, ale byłaby bardzo droga (jakieś $250 za napierśnik)
6. Mi te gazy w ogóle się nie podobają... Mało kto ich używa, myślę że z tym gazem byłoby tak samo.
7. Tutaj akurat jestem na tak - można nawet wycofać zwykły enchant, tylko by te enchanty były do poziomów II (np. Blast Protection II).

Ogólnie fajnie, że napisałeś taką propozycję Smile Też uważam, że potrzebny jest jakiś powiew świeżości.
Niedostępny
#6
wg mnie gaz policyjny bylby bardzo przydatny, oslepienie na 30 sekund praktycznie dyskfalifikuje gracza z gry...
a co do kosy to mi chodzi zeby zabic gracza na 1 hita, bez znaczenia jakie ma eq, a zelazny miecz + potka nie daje takiego efektu ;/
ciesze sie ze widze pozytywne opinie... narazie xd
#7
1. ja to bym wolal usuwac miecze niz dodawac nowe.
2. zwykla snajperka tez jest mocna, a reload jest dlugi. dla mnie bez sensu.
4. jest do kupienia w sklepiku na spawnie.
5,7. nie.
3,6. nie wiem czy to ma jakis sens skoro bedzie identyczne tylko z jednej strony gorsze, a z drugiej lepsze - wychodzi na to samo, a trzeba placic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
To zamiast mieczyków dać np. drewnianą siekierke z enchantem Knockback I i wrzucić teksturę kamiennego albo złotego mieczyka. Wtedy cheaterzy nie mieliby szans.

TAPTALAK
#9
,nie wiem czy to ma jakis sens skoro bedzie identyczne tylko z jednej strony gorsze, a z drugiej lepsze - wychodzi na to samo, a trzeba placic."
Bosz x.x jak bym mial tak myslec to powinnismy wszyscy nie miec zbroi, i bic sie tradycyjnie na łapki, zeby wszyscy byli sprawiedliwi i mieli równe szanse -.-
I czemu usunąć miecze ? W kazdej grze akcji, np assasin albo Metro 2033 mamy nóż, którym atakujemy z bliska >.>

A propo 2.:
Cichusek, uwazasz ze to bezsensu, bo obecna snajperka jest wystarczajaca mocna, grales kiedys w Metro Last Light ? Tam jest taka bron nazywa sie Priewed, jest strasznie droga, i dziala na takien zasadzie ze 1 strzalem zabijamy wszystko, pocisk tak silny ze przebije kazdą osłone, i co ? Ta bron jest ciężka i nieporęczna, reload trwa wieczność, a po dodatkowej oplacie rozszerzamy magazynek z 1 naboju do 5...
Wracając do mojego wątku; ja uwazam ze bardzo sa potrzebne wlansie bronie z tymi drobnymi zmianami, i to wcale nie nie ma sensu, ma sens, bo wlasnie na tych drobnych zmianam polega cala gra, na takiej samej zasadzie dziala gra kamien papier i nożyce, chodzi o to ze jezeli bedziemy mieli duzy wybór broni, gra po 1 bedzie ciekawsza, po 2 więcej mozliwych sposobów rozegrania tego, a nie obecne napie@#!lanie pistoletem, rzucenie granata i na spawna sie tepnięcie i spowrotem wszyscy na 3-C, i to wszystko w mniej niz 1 sekunda...
#10
po pierwsze, cichy
pamietaj ze obecnie twoim obowiązkiem powinno być zrobienie jakichś zmian
cokolwiek, byle żeby dało się to zauważyć żeby nudno nie było
dodaj te rzeczy, bo chyba ty sam nigdy nie wymyślisz nic lepszego niż twoja społeczność, prawda?
Nie mam sygnatury. Enderman


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości