Podszywanie i obraza
#1
Witam
Od dnia wczorajszego (02.06.2015) na classicu pojawił się gracz z nikiem Rider565, który podszywał się pod Rider572....wyzywał każdego na serwie co tu więcej mówić.....gdy mu powiedziałem żeby przestał, wyszedł z gry i powrócił z nickiem michu2pl i się z nas naśmiewał. Dnia dzisiejszego (03.06.2015) przyszedł znów z nowym nickiem Mani_Pl podszywającym się pod naszego kolegę Many_Pl

Tego kto widział na classicu tą osobę, prosę o potwierdzenie, bo nie mam ss z np. jak obraża nas na serwie, z nickami podszywającymi się pod innych

Sorry za każdą pomyłkę w tym wątku ale gościu umie wkurzyć Smile

Dziękuje z góry za przeczytanie i kończmy z takimi graczami na serwerze Sky-Land.Pl
#2
Szkoda że nie dałeś żadnych dowodów jak wyzywał Tongue Ale sam nick i IP tego gracza można sprawdzić bez dowodu, tak myślę. Niestety przez to, że nie masz żadnego dowodu to dostanie na krócej bana, bo potwierdzenie to niestety nie jest dowód ;<
Niedostępny
#3
Zbanowani.
Poproszę Cichego o sprawdzenie ip, ale raczej nikłe szanse na znalezienie głównego konta (zmienny adres ip + bardzo, bardzo dużo osób ma ip zaczynające się od 31.******).
Zawsze zostaje zgłoszenie nicków ;v

#lel
[Obrazek: E62gjsZ.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości