X czy Y?
Palma, bo kokosa nie lubie (chyba ze mleczko kokosowe) a jak sprzedawac to kilka, nie jednego

Counter Strike: Global Offensive czy Counter Strike: Source?
Niedostępny
  Odpowiedz
CS jest jakies pogiete... bierzesz thompsona i rozpiepszasz wszystko co jest dookola
zdecydowanie lepszy Battlefield 1942 albo Sniper Elite, tam to trzeba skupienia, precyzji i cierpliwości a nie -.-
¿ Minecraft czy Terraria ?
  Odpowiedz
Minecraft, thompsona mowisz? Grales kiedys w cos takiego jak CS? ._.

All-in-one czy stacjonarny?
Niedostępny
  Odpowiedz
Stacjonarny
Chodzi mi o to ze tam wszystko mocno przesadzone jest, zupelnie nierealistycznie, jak w hollywodzkich filmchach, gralem kiedys w cs, jak bylem troszke mlodszy, z jakas misja na tonacym statku, innym moze sie ta gra podobac ale dla mnie dno, zero realizmu
Giant czy Wither ?
  Odpowiedz
Pytanie o Majnkrafcie... Brak odpowiedzi, bo Majnkraft to kupa. ;_;

Samsung czy LG?
Niedostępny
  Odpowiedz
LG !

disney xd czy discovery channel?
[Obrazek: Moje_Logo.jpg]
Daj diamencik na:
[Obrazek: Mimik888]
  Odpowiedz
Jak mam wybierać, to może być Discovery channel.
Kwiatek czy roslinka?
  Odpowiedz
Jedzenia dla zolwi, mniaaaaam

Oni czy one?



/spencer TO CI SIE CHYBA COS POMILILO w CSie nie ma misji, W ZADNYM CSsie nie ma misji, proponuje ci ogladnac pewien kanal np. TheWarOwl, jak nie znasz angielskiego to IzakOOO na twitchu albo Izaklive na YT, napewno ci sie cos pomililo Wink
Niedostępny
  Odpowiedz
Turtle, chyba nigdy nie widziałeś Counter Strike: Condition Zero. Jest to wersja cs'a na misje. Do wyboru są dwa różne tryby gry:
1. Kampania, czyli jedna, długa gra podzielona na różne lokacje, gdzie nie możesz kupować broni ani naboji, ale możesz ją znaleźć podczas przechodzenia Kampanii.
2. Gra jak normalna podzielona na mapki, ale masz ustaloną kolejność mapek i masz minimisje do przejścia na danej mapce (np. zabij 3 przeciwników z glocka i przeżyj rundę). Z reguły są 3-4 wyzwań na jednej mapce. Dodatkowo możesz wybrać sobie 5 lub 6 towarzyszy-botów (każdy ma z góry określoną broń). Zawsze grasz Antyterrorystami.
Grałem w tą grę chyba 7 lat temu, ale ciągle ją pamiętam, lecz nigdzie jej nie mogę znaleźć za darmo do ściągnięcia.

@Temat Oni

LEE czy lee?
402 Payment Required
  Odpowiedz
aaaa, tak... faktycznie, calkowicie zapomnialem Tongue Czemu nie kupisz na steam? $9.99 Tongue, na Polskie bedzie to 20zl?
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości