X czy Y?
lil pump

piłka nożna czy piłka ręczna?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Nożna
Mydło czy żyletka
  Odpowiedz
Mydło

Forum Sky-land czy forum Spigot ?
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
  Odpowiedz
Forum Sky-Land

Biedny czy Bogaty? xD
Adios.
Niedostępny
  Odpowiedz
Patrząc na moje działki na prisonie.. BIEDNY
Mati czy Hub?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Hmm, trudne pytanie...
Adios.
Niedostępny
  Odpowiedz
Pytanie.
Trudne dyktando np.
Z okazji Dnia Ziemi na ziemi olsztyńskiej grupka krnąbrnych harcerzy płetwonurków z Gdyni Chyloni miała wyłowić z rzeki Krutyni górę śmieci. Po dwuipółdniowej włóczędze czarnooki, ryżawy dowódca znużonej drużyny zażądał od hożej druhenki z Pułtuska uwarzenia naprędce co najmniej superpożywnej zupy jarzynowej, tudzież przyrządzenia wysokokalorycznej sałatki z jeżyn, bakłażanów i rzeżuchy. Gdy niesforna młódź porządnie sobie podjadła, nie zwlekając, ruszyła chyżo naprzód. Jednakże na rubieżach powiatu ostródzkiego chwacki przywódca zuchów – skądinąd zagorzały obieżyświat, nie lada ścichapęk – ni stąd, ni zowąd zamarzył o nicnierobieniu. Zamiast od razu zmierzać do celu, z nagła zarządził przerwę w marszrucie i rozpoczął swe wagabundzkie bajdurzenia. Toteż nasi bohaterowie w pośrodku mało znaczącego przysiółka, pogrążeni w słodkim nieróbstwie, pół siedząc, pół leżąc wkoło ledwo żarzącego się chrustu, wprost chłonęli niby-myśliwską gawędę swego arcykomendanta o nie najbłahszej przygodzie z żubrem, jaka mu się przydarzyła niedaleko Białowieży. U celu byli dopiero nazajutrz. Jakież było ich zdziwienie, kiedy zauważyli tamże honorową chrągiew ZHR-u z harcmistrzem na czele. Nowo mianowany przełożony żachnął się: „Rychło w czas! Na pewno zmitrężyliście dwa i pół dnia, wkrótce czeka was harówka! Za niewykonanie zadania i włóczęgostwo rokrocznie będziecie tu przyjeżdżać z oprzyrządowaniem i w koło Macieju raz w raz wyławiać z jezior i strużek najprzeróżniejsze zguby i niepożądane paskudztwa!”
Czy
Łatwe dyktando np.
Mam raka.
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

  Odpowiedz
Trudne
Hub czy Tails?
  Odpowiedz
Tails, Hub be.

Muzyka z memów czy muzyka klasyczna?

Niedostępny
  Odpowiedz
MEMEMEMEMEMMEMEME.

Film czy Zdjecie?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości