Snajperka - COLOROWY CRITICAL HIT!
#1
Star 
Da się zrobić tak, że jak ktoś dostanie Heada/Strzał krytyczny to żeby były kolorowe fajerwerki (losowe kolory), zamiast zwykłej czerwonej gwiazdeczki ?

Macie tu przykłady:

   
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
Napisałem kiedyś o tym samym :/
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=14752

TAPTALAK
#3
To może się teraz da ? Expert Mi chodziło w tym temacie, żeby losowo się generowały a nie zawsze czerwony żółty zielony.... i tak ciągle te same kolory
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#4
Zacytuję cichego, on raz powiedział coś o podobnym znaczeniu jak: "headshoty sa czerwone bo krew wylatuje z glowy ustrzelonego". Headshoty muszą być czerwone bo krew leci. A nie jesteś przecież bogiem żeby nagle krew wszystkich ludzi zrobiła się żółta.
Nie mam sygnatury. Enderman
#5
http://scr.hu/2p0r/bivdl
Randomowo nie wiem czy się da, ale sam kolor i kształt da się zmienić - widać na screenie.

(05-28-2015, 19:52)sebatobi napisał(a): Zacytuję cichego, on raz powiedział coś o podobnym znaczeniu jak: "headshoty sa czerwone bo krew wylatuje z glowy ustrzelonego". Headshoty muszą być czerwone bo krew leci. A nie jesteś przecież bogiem żeby nagle krew wszystkich ludzi zrobiła się żółta.

E tam, i tak mało kto się domyśli że to ma być krew. Czerwone fajerwerki już są nudne, ja jestem za jakąś zmianą.
Niedostępny
#6
Gdyby kamcio i stir byli dostępni albo cichy by znalazł jakiś dobry plugin na to, można by było sprawić żeby ta krew z headshota leciała zupełnie inaczej niż na bazie fajerwerków i żeby wyglądało to trochę bardziej realistycznie - obecnie to najwyraźniej naboje do snajperki mają uczepioną na lince fajerwerkę czy coś takiego :|
Nie mam sygnatury. Enderman
#7
Nie, fajniejsze są fajerwerki, a tak to skąd ja wiem czy ktoś dostanie krytyczny strzał, większość będzie zawiedziona z usunięcia tego.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#8
Po prostu w pluginie na bronie, który używa serwer jest jedynie możliwość fajerwerków. Twórcy zapewne nie chcieli tego, żeby wyglądało jak krew - jak dla mnie to taki ładny sygnalizator tego, że trafiłem komuś heada, nie żadna tam krew.
Niedostępny
#9
Jezu ale macie problemy xD
Mi pasuje, kij mnie to jaki kolor efektu, on ma informować ze strzeliłem heada.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#10
W sumie masz rację - sam używam resource packa z wyłączonym efektem fajerwerków, bo fajerwerki trochę dekoncentrują. Z drugiej strony, Cichy zmienił taką głupotę jak stroje graczy, to może i fajerwerki zmieni. Tongue
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości