Yolo69690
#1
Michael_Kaiwen
yolo69690
wyzywa a do niego nie pisze


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Mam takie pytanie. Czemu tylko ciebie cały czas wyzywają? Jakoś nikt nie robi skarg na wyzwiska tak często jak ty.
#3
Właśnie, to jest podejrzane... szczególnie ze nie zawsze dajesz pełne screeny z czatu.
@elit
w poprzedniej skardze złożonej przez niego jakiś koleś pisze ze michael kradnie (+ wyzwisko) nie musi to być prawda ale na pewno jakoś sprytnie oszukujesz ze nikt cię nie przylapuje i jedyne co mogą robić to klnac na ciebie albo robisz coś niewinnego co innym przeszkadza np. Zabijasz na pvp. Ja śledczym nie jestem xD
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#4
Nie no, to jest na serio dziwne, bo nikt bez zaczepki albo powodu nie idzie cię od razu wyzywać. Wstawiaj pełne screeny z chatu.
#5
(05-28-2015, 12:52)Raditz napisał(a): Nie no, to jest na serio dziwne, bo nikt bez zaczepki albo powodu nie idzie cię od razu wyzywać. Wstawiaj pełne screeny z chatu.

Zawsze znajdą się ludzie którzy wzywają bez powodu, ale fakt, ewidentnie coś tu jest nie tak...
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#6
(05-28-2015, 13:02)McKwadrat napisał(a):
(05-28-2015, 12:52)Raditz napisał(a): Nie no, to jest na serio dziwne, bo nikt bez zaczepki albo powodu nie idzie cię od razu wyzywać. Wstawiaj pełne screeny z chatu.

Zawsze znajdą się ludzie którzy wzywają bez powodu, ale fakt, ewidentnie coś tu jest nie tak...

michael dostal bana za prowokacje i lekkie wyzwiska. (co do oszustwa, to nie wiem czy mialo jakies miejsce)
pingwin/yolo za mk i slownictwo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości