Propozycje zmian
#11
(05-25-2015, 15:45)Rzepielinka napisał(a): Nie no chodzi mi generalnie o zmianę wyglądu, sklepu/skupu, mini pvp i pvp Smile Można by było wymyślić coś fajnego, bo te drzewa nie wyglądają zbyt ciekawie Big Grin FLP ja mam obecnie 150 fps i jak już pisałam rwie :/

ostatnio spawn zmienialem na jesien/zimie i po czesci wiosne. drobne zmiany.
najpierw powstaly bodajze sciezki, drzewa, poprawilem mury, zmienilem biom, wyglad bloczkow na pvp..
pozniej calosc zostala przykryta sniegiem, a potem odkryta. w miedzyczasie poprawilem wyglad sklepiku sms, dodalem rozne rzeczy do sklepu/skupu, doszla ranga svip i chyba jeszcze raz zmienilem wyglad pvp (tego nie jestem pewien).


ogolnie troszke sie dzialo, a spawnu calego nie bede zmienial. za skup/sklep nie mam zamiaru sie zabierac, bo stawianie tylu tabliczek i wszystkiefo wypisywanie to zmudna i nudna robota. chcialbym tylko wymienic podpisy na ramki z przedmiotami, ale jakims sposobem wypadaja one na classicu (mimo ze na skyblockach jakos sie trzymaja, a ustawienia sa te same..).
nad arenami pvp mozna cos pomyslec, ale zapewne bylaby to drobna zmiana jak inny styl bloczkow, zmiana tuneli, wiezyczek/przeszkod itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
(05-25-2015, 11:49)Rzepielinka napisał(a): Wolałabym, żeby udzielali się raczej zwolennicy, a nie przeciwnicy mojego pomysłu. Poza tym może na spawnie można by wtedy zablokować możliwość wypadnięcia tych itemów (skóry i piórek), nie znam się na tym poczekam aż Cichy odpisze.

Ach i jeszcze jedna sprawa, wiem, że to nie ten dział, ale tu pisałam to poruszę jeszcze jedną kwestię. Co się ostatnio dzieje, że na classicu takie ściny są? Paru graczy prócz mnie skarżyło się, że mają tak samo.

Skoro nie mogę wyrazić sprzeciwu co do pomysłu to po co zakładasz temat?
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#13
Oj no bo jak widzę to ty często jesteś na nie Kwadracie, bo czytam twoje wątki dość często (i sama zakładasz też jakieś śmieciowe). Cichusek Spoko to chociaż zmień ten wygląd pvp jak już nie da się niczego więcej zmienić, Ale szkoda, bo można by było odstawić fajny spawn, a jak wiesz ja też jestem pomocna jeśli coś potrzeba i mogę też coś zrobić. Tak wiem, jest "ALE", bo nie jestem zapewne odpowiednią osobą. W każdym razie pozdro i możesz zamknąć. Limit mych pomysłów się wyczerpał.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości