Skarga
#1
Piszę to z skargą na prawie cały serwer PvP i z skargą na administracje .
Powiem jedno a raczej dwa zdania .
1.Wszyscy na nodusie latają.
2.Administracja nic se nie robi .

To tyle Wink
#2
Misiu. Pominę już to, że brak wzoru itp. Powiem ci tyle. Masz lagi i dlatego niektórzy u ciebie "latają" też tak mam. To jest takie dziwne, że tak jest ale tak na prawdę to oni nie cheatują bo by ich anty-cheat wyrzucał. A po drugie to daj screeny i ZRÓB TEMAT JAK NALEŻY
#3
na pvp dosc czesto sie gracze buguja i chodza klocek, dwa klocki nad ziemia, lub wbiegaja w sciany..

a anty cheat ustawilem tak, ze kickuje graczy.
ludzie probuja uzywac killaury i innych.. ale jak kogos tym zaatakuja to odrazu sa kickowani, pozniej znowu i znowu.. az taki im sie robi poziom sprawdzania czy maja cheaty, ze wystarczy ze wejda na serwer i sie rusza i odrazu kick leci, albo czasowy ban ;p
oczywiscie czasem moze sie komus udac zabic 1 czy 2 osoby przy pomocy cheatow, ale niezdaza sie to czesto i zwykle wsszystko jest wykrywane.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Ta tylko że tu mi nei chodzi o latanie tylko o tą kill aure . Bo ludzie mnie nawalają z 6 kratek że podejść się nie da a i jak mnie gonią to się bronią i ich to nie zwalnia . Są dwa wytłumaczenia . Ja mam najebane w dyńce albo oni mają cheaty . Myślę że ten drugi wariant . Nie miejcie mnie za jakieś głupie dziecko ,które nie umie walczyć . Wręcz przeciwnie . Walczyłem ze sławnymi Youtuberami i krew mnie zalewa jak jakiś typ na nodusie czy jakimś innym gównem lata ...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości