Kilka luźnych propozycji
#1
Hej Cichy,

od 2 dni gram na Freebuildzie i powiem, że całkiem dobry tryb gry. Kilka rzeczy można by było dopracować, więc chciałabym coś zaproponować:
1. Możliwość dodania graczy do wl i bl, ponieważ znacznie ułatwiłoby to grę.
2. Czy udałoby się dodać na działkach możliwość latania? (tak jak na skyblock/waterblock).
3. Czy jest możliwość, żeby ktoś kto jest dodany do działki mógł dostać się na nią bez akceptacji właściciela?
4. Fajnie by było, jakby w jakiś sposób udało się ściągnąć lvl, zapominam o tym, aby na 30 coś enchantować i potem muszę enchantować z 40 lub większego lvl.

Jeśli nie można by było dodać nic z rzeczy, które zaproponowałam to bardzo cię proszę, abyś wyjaśnił dlaczego.

P.S. Jak zmienić nazwę sethome, które mam ustawione? (bo nie mogę wyświetlić żadnej listy, aby to zrobić) i błagam ogarnijcie na classicu chat, bo same zboczone wiadomości lecą ciągle a oprócz tego robią sobie z chata portal randkowy, wkurza to trochę Rolleyes
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#2
Wiem ze ja to nie Cichy, ale się wypowiem

1. Chyba się nie da, nasz plugin na działki to plotme czyli najprostszy plugin tego typu i w dodatku nie jest autorski, więc nic nie można w nim zmodyfikować
2. Nie, tam w sumie nie ma po co, wiadomo ze lepiej się buduje, ale bez przesady, za łatwo by było
3. Nie jestem pewny czy się da, jeśli tak to jestem za
4. To zapamietaj ;p nie ma raczej żadnego sposobu by zachować level

P.S. Nie da się zmienić nazwy chyba, możesz usunąć home komendą /delhome (nazwa), a jeśli napiszesz /home to masz całą listę
Niedostępny
#3
1. nie da sie.
2. to classic, nie chce tu zadnego latania i dziwnych rzeczy, nawet automatycznych sklepikow.
3. nie da sie, to samo co w 1.
4. jedynie da sie to zrobic tabliczkami sklepowymi jak na skyblocku, ale nie wprowadze tu tabliczek.

/home (pusto) - cala lista
/delhome (nazwa) - usuwa home
/sethome (nazwa) - ustawia home.

jak usuniesz jakas nazwe, to bedziesz mogla stworzy w nowym lub w tym samym miejscu home i nowej nazwie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości