Nowa Komenda
#1
Sad 
Proponuję dodać komendę /ignore, ponieważ ciągle ktoś musi spamić.
Myślę że nie tylko mi się nie chce składać skarg na graczy, np. taki gracz "Limona9"
lubi sobie czasami pospamować z capsem.
Ta komenda bardzo by pomogła dla wielu graczy, poniewać zamiast wiecznych skarg na graczy po prostu napisać /ignore i tyle.
#2
chyba zły dział, a gdybyś poczytał wcześniejsze wątki to byś wiedział co Cichy powiedział
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Tak czy siak, ta komenda bardzo się przyda. Zmniejszyła by się ilość skarg.
#4
Przyznam bo nie każdemu się chce robić skargę bo ktoś napisał "....to ch***" lub "kur***"
A jak już zrobi to sobie nabija i jest masa skarg....
........................................UwU
Niedostępny
#5
Na serwerze bardzo by się przydała, bo ktoś cię np. jedzie tekstami typu "twoja stara" i jakieś riposty, to wstawić ss i żeby później nie kłócić się z takimi dziećmi hejtów wpisać /ignore i mamy spokój od pasożyta Smile
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#6
Nie ma to sensu bo ludzie nie znający komendy /ignore i tak będą tym spamem męczeni, a jak się skargę zrobi to w dodatku spamacz zostanie sprawiedliwie ukarany - jak będzie /ignore to ludzie będą spamować bezkarnie bo nie będzie skarg na spam
#7
Ech, przecież można dać tabliczkę albo informacje na spawnie, c'nie?
#8
Za. Juz wiele razy chciałem ta komende. Często ludzie spania choćby o sojusz, a to trochę denerwuje jak ktoś zaczyna spamic ta sama wiadomością o sojusz 100 razy ;p
Niedostępny
#9
Jak to co mówią to NAPRAWDĘ spam o sojusz to można skargę na forum zrobić i mieć bekę z ich bana...
#10
Pomysł teraz ile osób dziennie może MI spamic o głupi sojusz. Nie tylko ja jestem na tyle dobry by mi spamic o sojusz [emoji14]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości