jak to
#11
Ludzie lepiej nie kombinujcie z rzeczami typu MC by Zyczu czy launcher ze skylanda, tylko normalnego mc sobie sciągnijcie z minecraft.net, tam macie wersję MC która ma taki launcher że możesz uruchomić taką wersję MC jaką chcesz. Jeśli moja odpowiedź wyjaśniła wszystko (na 99% tak), to temat jest do zamknięcia.

Launcher skylandowy niby sciąga automatycznie najnowszą wersję MC z minecraft.net, ale więcej zaufania można pokładać w normalnym launcherze MC, bo ten ze skylanda może być dosyć bugowaty/gliczowaty
#12
(04-26-2015, 19:13)sebatobi napisał(a): Ludzie lepiej nie kombinujcie z rzeczami typu MC by Zyczu czy launcher ze skylanda, tylko normalnego mc sobie sciągnijcie z minecraft.net, tam macie wersję MC która ma taki launcher że możesz uruchomić taką wersję MC jaką chcesz. Jeśli moja odpowiedź wyjaśniła wszystko (na 99% tak), to temat jest do zamknięcia.

Launcher skylandowy niby sciąga automatycznie najnowszą wersję MC z minecraft.net, ale więcej zaufania można pokładać w normalnym launcherze MC, bo ten ze skylanda może być dosyć bugowaty/gliczowaty

no tak, to jest pewne, ze jedyny i najlepszy launcher to ten od mojangu, ale niestety nie kazdy ma konto premium, dlatego mamy alternatywe w postaci naszego launchera, jest on identyczny, ale zostala usunieta opcja logowania i wprowadzilismy kilka udoskonalen tak jak np. wlasne newsy i grafika.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
Aha w takim razie dobra, jeśli ktoś jeszcze ma pytania to z chęcią na nie odpowiem, jeśli nie to temat do zamknięcia
Spoczko foczko jak wasz launcher działa bez konta premium, ale mam jedną propozycję:
Zrób lepiej wersję tego launchera na Maca bo co prawda mam konto MC premium a także Windowsa ale zazwyczaj gram na macu (co prawda mogę używać mojangowego launchera ale nie każdy może) i troche jest takich ludzi co na Macu grają więc jak nie masz nic wielkiego do roboty to zrób launcher na Maca
#14
Nom, popieram, na Linuksie też :p A rozwiązaniem jest dodanie pliku .jar ;p można zrobić minecraft 1.8 na stronie i tak samo się rozwija jak "gracze", z tym że jest "Windows" i "Mac OS/Linux" Tongue

tzn dla windowsa plik .exe, a dla maca i linuksa .jar ;p nie wiem czy cichy możesz teraz zrobić z tego plik jar, ale to pewnie proste, bo launcher exe to nic innego niż uruchomienie aplikacji java Tongue
Niedostępny
#15
XD wystarczy zmienić rozszerzenie z .exe na .jar i będzie chodzić. #potwierdzoneinfo
Tylko na Windowsie jest styl windowsowy, a na linuksie automatycznie odpala się styl metal i dziwnie to wygląda trochę Tongue
Metal - Java Look and Feel
#16
Naprawdę? O to muszę se tego launchera sciągnąc zmienić rozszerzenie i zobaczyć czy zadziała na maca (nie jest mi potrzebny bo mam premium ale i tak zobaczę czy twój trik zadziała)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości