Obraza : przez orema
#1
Twój nick WICIOX
Nick oskarżonego : Orema
opis sytuacji: zawarcie soj'a a potem bicie i obrarzanie mnie
proponowana kara mute na 10 minut
-dodatek ss'






Ps. wiem że mało ss ale niemoge ich zrobić dobrze bo uciekają albo dobijają mnie


Załączone pliki Miniatury
       
Konfidencić na maluchy
#2
Jeżeli to się będzie powtarzać pisz. Gracz dostanie mute na następnie ban na jakiś czas Smile
#3
Róbcie sojusze z kolegami z normalnego świata, a nie kwadratowego, bo potem jest dużo problemów o złamaniu sojuszy.
Za obrażanie ostrzeżenie lub czasowy mute.
402 Payment Required
#4
lee32147 nie wiem po co sobie nabijasz posty... Już dałem odpowiedź odnośnie wyzywania... Powinien być warna za nabijanie postów albo coś. Nie ogarniam was że wy sobie tak tutaj nabijacie te posty.
#5
Ale najgorsze jest to że żadko(błąd ort?) mam sojusz bo zwykle nawalają tylko na mnie w formacjach 4 vs 1
Konfidencić na maluchy
#6
Ja nie nabijam postów, tylko próbuję porwiązać te problemy z zawieraniem sojuszów. Zauważyłem, że jest coraz więcej skarg na zawieranie sojuszy z silnymi graczami na serwerze tylko dlatego, że ma diaxową zbroję na ochrona 4.

NIE ZAWIERAJCIE SOJUSZY Z NIEZNAJOMYMI LUDŹMI BĄDŹ ZNAJOMYMI TYLKO Z SERWERÓW!!!
402 Payment Required
#7
Omg ogarnij się człowieku... Chociaż raz grałeś na tym serwerze? Bo raczej nie grałeś. Już się nie wypowiadaj lepiej w tym dziale bo widzę, że w ogóle nie masz pojęcia o czym mowa... Jakie diax eq człowieku?! Ja już powiedziałem, że jeżeli będzie się to powtarzać, że ten gracz będzie kogoś wyzywać to zacznę go mutować, a następnie banować na określony czas. I koniec tematu już nie piszcie w tym temacie dopóki nie pojawi się kolejny screen dany przez WICIOXV na którym widać jak gracz Orema wyzywa, zachowuje się niekulturalnie etc. KONIEC KROPKA. (następne bezsensowne posty jak ten wyżej będą karane warnem)
#8
fishu zamkniesz już ten temat bo sie spamerstwo zrobi
Konfidencić na maluchy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości