Kilka propozycji
#1
Siema. Chcialbym przedstawic kilka propozycji na pvp.
Propozycja 1
czy moznaby dodac zaklecia do pistoletow?(o ile sie da)
bo tak naprawfe mozna zaklnac miecz luk i zbroje a ja naparzam zawsze z dachu z pistoletu wiec przyda sie
przykladowe enchanty to np. moc albo ostrosc, flame czy tam fire aspect etc.
propozycja 2
czy moznaby tp na spawn zrobic ze trzeba odczekac np 3 sekundy w bezruchu bo jest pelno osob ktorzy maja snajpe i od razu logaja komenda, strzalka w gore i jest na spawnie i tam regeneru je hp.
propozycja 3
moze sie czepiam ale warto poprawic texture gazu pieprzowego i steku bo one maja 16x16 pikseli a reszta 64x64 (moze reszra bo wszystkich nie testowalem (testowalem shotgun gaz i snajpe)). ale to taka drobnosta ktora tylko by usprawnila wyglad
zycze milej grY
FireRobcio
Zlagowany Janusz Pigman
#2
1. O ile się nie mylę to na serwerze jest plugin na pistolety o nazwie CrackShot, a w wiki widzę, że da się. Jak dla mnie i tak niewiele osób tego będzie używać, tak samo jak z enchantami na zbroje. I nie pasuje mi to do broni palnej, w ogóle nie wiem po co jest enchant na PvP, choć lubię na exp barze to, ile osób już zabiłem.
2. Cichusek gdzieś pisał że nie można, bo są tabliczki teleportujące na areny zamiast przycisków. Przyciski zostały wycofane bo lagowały, a jeśli teraz ustawi się że teleportowanie na spawn trwa 3 sekundy, to teleportowanie na areny też będzie tyle trwać. Bez sensu.
3. A tam. Niewielka będzie różnica. Jeżeli byłaby taka potrzeba, to tekstury miałyby większą rozdzielczość.
Niedostępny
#3
1. nawet nie wiedzialem ze tak sie da, ale tez uwazam to za bardzo dziwne polaczenie i raczej tego nie wprowadze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
No okej a co z loganiem na spawn?

//edit
no a moze wprowadzisz te enchannty ? xD
Zlagowany Janusz Pigman
#5
(04-15-2015, 23:46)FLP napisał(a): 2. Cichusek gdzieś pisał że nie można, bo są tabliczki teleportujące na areny zamiast przycisków. Przyciski zostały wycofane bo lagowały, a jeśli teraz ustawi się że teleportowanie na spawn trwa 3 sekundy, to teleportowanie na areny też będzie tyle trwać. Bez sensu.

To ze spawnem... Cichusek też gdzieś pisał, że szuka jakiegoś antyloga, ale nic dobrego nie może znaleźć.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości