Warny za brak wzoru.
#1
Przeglądając stare tematy na forum zauważyłem że kiedyś za brak wzoru był warn to może to przywrócić?
Cytat:Jeżeli chcesz na kogoś złożyć skargę, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.
Jednak patrzycie na niego.
To może zrobić tak:
Pierwszy wątek bez wzoru. = usuniecie wątku bez warna.
Kolejne wątki bez wzoru. =
usunięcie wątku i 1 punkt warna.

Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#2
mozna dawac warny, ale ja osobiscie wole usunac lub zamknac temat bo sa to tylko dwa klikniecia (zaznaczenie i potwierdzenie), natomiast jakbym mial dawac warna, to musialbym uzupelnic kilka pol i wybrac kilka opcji, normalnie jak jakas ankieta xd
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
No.. ja dostawałem warny za spam gdy napisałem 1 słowo na temacie ale teraz to można zamykać
Konfidencić na maluchy
#4
Pamietam jak jeszcze Ja i Viper bylismy modami to za brak wzoru dawalismy warna xd nawet chyba za ortografie i spam dawalismy warna :p
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
#5
a ja jestem za przywróceniem warna, bo gdy ktoś nie napisze wzoru to nic się nie dzieje, ale gdy ja kogoś o to upomniałem to dostałem bodajże 2 pkt za ,,posty nic nie wnoszące do tematu,,
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#6
Przywrócić warna chce aby:
- Jak ktoś cheatuje i daje skarge to nie daje wzoru (lub nie podaje swojego nicku) specjalnie aby bana omijać.
- W wyszukaniu szybciej się znajdzie.

Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#7
Mati, gdybym ja miał Cię karać za wszystkie posty nie na temat, rozwalające itd., to serdecznie pozdrawiam ;p

I tak jest lekko, nie trzeba zmieniać według mnie. Za nadmierne spamowanie już coś tam dajemy. I jak Cichusek napisał, nie chce nam sie xd

A ty patryk to potwierdzasz te warny tylko np. tutaj ;p http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid115082 (edit: post został usunięty przez innego moderatora)
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#8
Najlepiej od razu dac 100 % i po sprawie tak jak to kiedys sie robilo Shocked
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
#9
(04-08-2015, 14:47)Hayer napisał(a): Mati, gdybym ja miał Cię karać za wszystkie posty nie na temat, rozwalające itd., to serdecznie pozdrawiam ;p

I tak jest lekko, nie trzeba zmieniać według mnie. Za nadmierne spamowanie już coś tam dajemy. I jak Cichusek napisał, nie chce nam sie xd

A ty patryk to potwierdzasz te warny tylko np. tutaj ;p http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid115082 (edit: post został usunięty przez innego moderatora)
Macie takiego co całymi dniami siedzi na forum i może on by dawał warny? (Puyan)


(04-08-2015, 14:51)Hunter napisał(a): Najlepiej od razu dac 100 % i po sprawie tak jak to kiedys sie robilo Shocked
To już przesada.
Za to jak by się powtarzały tematy z brakiem wzoru to by dawano użytkownikowi 2 punkty.

Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#10
a co za roznica czy dajemy warna, czy po prostu zamykamy temat?
przeciez to widac jak ktos sie w ogole nie stosuje do wzorow, a ktos inny tak.
poza tym ten wzor to tylko sprawa umowna, zeby te skargi wygladalo jakos (mowia co ma byc zawarte), a to w jakiej kolejnosci to bedzie i co tam sie znadzjdzie, to akurat mi to nie robi roznicy, byle dalo sie cos z tego zrozumiec.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości