Ban za nick
#1
Star 
Witam, chciałbym prosić o zmianę właściciela wyspy z powodu bana na nick "NickDobryWChoi", nie wiedziałem że są bany za takie coś jak nick. W każdym razie dostałem "chwilowego" unbana, który trwa od wczoraj aż do teraz, i zrobilem sobie drugie konto (na innym internecie żeby nie było ;) ) i dodałem do wyspy, nick drugiego konta to "MlekoMaterial", naprawdę nie wiedziałem że w mc można dostać bana za nick ale cóz o unbanie to chyba mogę pomarzyć prawda? Heh, Także proszę tylko o zmiane właściciela wyspy z "NickDobryWChoi" na "MlekoMaterial" a następnie możecie usunąć to pierwsze konto żeby wam serwera nie zapychało albo będzie że mam multi konto więc prosiłbym też w sumie o usunięcie pierwszego konta (NickDobryWChoi) ponieważ bardzo lubię ten serwer mam go od dwóch lat w serwerach i jest na pierwszym miejscu mojej listy serwerów, i ewentualnie na unbana jak by ktoś się zlitował nad moją zbłąkaną aktualnie duszą, przecież "choi" to nie jest to samo co "ch*j" prawda? :>, naprawdę bardzo podoba mi się ten serwer jest moim ulubionym serwerem, w ten dzień bana chciałem zakupić, któregoś z vipów, Ale to tak na marginesie. Tyle namęczyłem się przy mojej wyspie i nie chce jej straci :\. Proszę o poważne rozpatrzenie mojej sprawy :> Dziekuję za uwagę ;>
Moja pasja to motocykle, ta prędkość ryk litra w ciepły dzień :")
#2
juz.
nie rob wiecej kont (nawet z innych internetow), bo jest to karane.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości