► MULTIKONTO ?! ŻE CO!!! ◄
#1
Exclamation 
Dostałem bana na ZAWSZE tylko dlatego że Lort533 grał na tym samym IP! Przecież to mój brat, nie jestem sam w rodzinie! To nie fer, nawet Administracja się nic nie pytała na PW. Nie dość że to jest mój ulubiony serwer, gram zawsze, to puyan mnie rozwalil do końca za NIC. Angry

[u]POZA TYM BYŁO WIDAĆ JAK RANO Z BRATEM GRAŁEM NA SERWIE, DWA LUDZIKI (GIGABYTE I LORT) RÓWNOCZEŚNIE PORUSZALI SIĘ PO DZIAŁCE KUBY14768 SAM TO MOŻE POTWIERDZIĆ, BO TO MÓJ 'kolega' Z SERWERA

Proszę o odbanowanie, bo to jakieś nieporozumienie.


Załączone pliki Miniatury
   
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
To są twoje konta:
111GigaByTe, Lort533, Jkozacki, kreeper, tott i MrPatryk101.
#3
A, to też konta mojego brata.. na Serwerze takim Creative (nie podam ip, bo będzie znów ban) stworzył więcej kont od tych, co podałeś poniżej, musiałem się tłumaczyć właścicielowi serwera Jak ci się nie podobają to usuwaj, prócz Lorta533 i 111GigaByTe. Wiesz ile ja nagrałem się na tym serwerze ? Zobacz ile razy wchodziłem, a ile brat, a ile jego multi konta... Patrzyłem od czasu do czasu na jego monitor i mówił że coś tworzył, ale mówiłem mu żeby nie tworzył kont bo nas znabują... no i co?

To odbanujecie, czy nadal uważacie mnie za jakiegoś multikonciarza, co kurde tu robi działki tam robi kolejne działki tu pisze tam sprzedaje, a tu co innego. Bo chciałbym sobie rano pograć, tak jak zawsze rano o 6:10.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#4
Niechaj będzie.
Zaraz ciebie odbanuje, ale tylko ciebie.
Brata nie odbanuje, niech sobie gra na tym serwerze z creative i tam robi masę kont.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości