Żegnam... :(
#1
Yo!, dziękuję wam wszystkim za miłą grę na tym serwerze, wszyscy byliście znakomici i bardzo przyjacielscy, na mnie już przyszła pora, dziękuję za te kilka lat pięknej gry z wami kochani Heart, osoby, którym w szczególności dziękuję za grę:
JawelCraft (długi czas włożony w budowę), Marit_Bjoergen (najlepszy kumpel ze starych lat i teraz też Smile), minecraftpidzio, KubaJaProJa, RXWojna1, bambis, Kajvo, uscaxkox, bielutki, rzepielinka, patryk1954, Michu1pl, _pisiu_, _nikode8m_, puyan07, niemieckikox, Mati2088, mateuu20, Talarka17, grzana, Flplaygamesagain, AboundPL, Croxx, mrs_kicia, minecraft4ever, wicioxv, CruQPlayGames, pato1122, Lsiman, Kittol98, natalia7731, lipomix, DJ_ruskietechno, mroxer, limak1603, myszata02, varille, Frost, xDiler, Depka21, Farigo, Darej, IAmAwesomeArcher, betomir, Archerpoko.
Jeśli kogoś pominąłem, to sorki, ale jest was sporo a ja nie jestem robotem. Dziękuję również wspaniałej administracji, która potrafi wysłuchać gracza, oby tak dalej Smile. Moje konto ma przejąć mój 3, najmłodszy brat i ma 10 lat, nie będzie spamił ani robił literówek xd. Takiego serwera jak sky-land.pl nigdy nie zapomnę, teraz ogółem skończyłem z minecraft i zacząłem z cs:go. @puyan juz ci pisałem o tym xd tylko testowałem /pvt xd sr nie było do cb.
Już się trochę rozpisałem Smile jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i czasem jeszcze wejdę na serwer i na forum.
Żegnam was z łezką w oku Cry
Trzymajcie się kochani Heart
#2
No czesc
Niedostępny
#3
Fajnie by było gdybyś mi dał 100 k na klasiku xd.

Nq.

Ja ciebie wczoraj na Google+ dodałem do obserwowanych xd.

Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#4
Nie nie czemu to robisz nie Cry

Ja ciebie nigdy nie zapomne pamiętaj o mnie
S1-Classic-Prison-Pvp z pistoletami


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości