problem z komputerem
#1
Mam problem z kompem, wyciągnąłem dysk przełożyłem do 2 kompa wszystko dobrze zrobiłem. Komputer się włącza ale monitor nie reaguje, prąd do monitora dochodzi, dioda się świeci. No dobra, przełożyłem dysk z powrotem do starego kompa
i Shocked teraz na tym kompie. Pc się włącza a monitor nic. Czy ktoś może wie co jest nie tak?
Dodam, że wyjmowałem też kości ram, może coś źle zrobiłem?
[Obrazek: erwgty.png]

Creeper
#2
Sprawdź czy napewno masz podłączony monitor do karty graficznej i czy kości ram są dociśnięte ;p tak na wszelki wypadek

btw. nie pytaj o takie rzeczy na forum o mincraft bo większość tutaj ma znikome pojęcie (z wyjątkiem dla Abound ;*) o komputerach xd

Polecam ci napisać na jakimś forum typu PClab lub PC-Format
http://forum.pclab.pl/
http://forum.pcformat.pl/
#3
Monitor podłączony do karty graficznej? Jak to sprawdzić? Trochę ogarniam ale jeszcze amatorsko ;/
[Obrazek: erwgty.png]

Creeper
#4
Tzn z tyłu komputera sprawdz, czy wszystko jest docisniete, tak samo z tylu monitora. po prostu docisnij kabel
Niedostępny
#5
Sory za jakość xd
[Obrazek: lqitbDB.jpg]

(03-17-2015, 20:56)FLP napisał(a): Tzn z tyłu komputera sprawdz, czy wszystko jest docisniete, tak samo z tylu monitora. po prostu docisnij kabel

Niet.. są dwa złącza i też z początku jak kupiłem nowy komputer źle podłączyłem.. ;p
#6
Mam tylko 1 kabel, taki niebieski gruby i krótki. Z 2 śrubami ;D

Spróbuje zmienić ten kabel na 2.
Zmienić monitor.
Zmienić jakieś tam żródło na DVI - coś pisali w necie.
Pokombinuje jutro. Zobacze coś z dyskiem/ ramami

Ktoś? Coś? Wie?


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: erwgty.png]

Creeper
#7
Własnie to ten kabel xddd
duzo roboty z tym nie ma ;p
#8
No to jest dociśnięte. Spróbuje jeszcze dokręcić na max.
[Obrazek: erwgty.png]

Creeper
#9
dysk zostaw xdd

btw. ram sie nie dokręca ;-;

poprostu sprawdz najlepiej czy masz dwa wejscia na ten kabel od monitora z tyłu komputera
#10
(03-17-2015, 21:04)Viper napisał(a):
btw. ram sie nie dokręca ;-;

poprostu sprawdz najlepiej czy masz dwa wejscia na ten kabel od monitora z tyłu komputera

Mam 2 wejścia w 1 kompie ( nie działa w żadnym )
I w 2 kompie mam tylko 1.

Gdzie ja napisałem, że ram dokręcę ? Big Grin
[Obrazek: erwgty.png]

Creeper


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości