Czegos tu nie rozumiem
#1
Exclamation 
Konkretnie nie rozumiem tego ze mam bana za to ze oddalem mu kase chcialem sprzedac ta latarnie i dal kase i wtedy dostalem " jak ja na to mówie ban na pisanie na chacie" i nie moglem mu odpisac ze oddam mu kase i ze nie sprzedaje on zrobil screeny i po tym oddalem 11k i nie rozumiem czm dostalem bana za to ze oddalem kase jednym slowem LOL!!!! cichusek usun mi tego bana plis a jemu daj za to ze oszukuje adminów i wszystkich graczy oszust mozna powiedziec ze dostalem bana za niego sorka ze tak duzo pisze ale ja taki jestem musze dopiac swego wiec pliska jemu daj mojego bana bo nie rozumiem tego jak juz mówilem pliska cichusek , hayer , puyan wezcie mi tego bana usuncie albo chociaz skrócie zeby go nie bylo bo na Sky-Land.pl najlepiej to sie gra na Clasicu pliskam was usuncie mi tego bana za niby oszustwo to on powinien miec bana a nie ja /moj nick kacery221 pisze z konta mojego brata depka21
#2
Gdybyś miał dowody na to że oddałeś mu tą kase to byś dostał UnBan a nie masz i tak nie dostaniesz (Twojej odpowiedzi w tamtym wątku nie było widać tylko on się domagał Latarnii a ty cicho siedziałeś.)

Wysłano z Tapatalk
---
Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#3
no bo przeklnelem i jak ja na to mówie " ban na pisanie na chacie" wiec sorka ale jak mialem mu odpisac ?? i teraz musze grac na jakis dziwnych serverach bo mam bana przez jednego oszusta
#4
(03-14-2015, 00:14)depka21 napisał(a): no bo przeklnelem i jak ja na to mówie " ban na pisanie na chacie" wiec sorka ale jak mialem mu odpisac ??
Pisałem Ci na PW że bez dowodów nic nie zrobisz mogłeś już zrobić SS jak oddałeś kase i przeklanałeś byś dostał bana na max 12 godzin i on za próbe oszukania administracji.
(Poza tym SS można obrobić w "Paint")

Wysłano z Tapatalk
---
Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#5
ale jak zrobic ss?? wgl to nie ogarniam jakcy oszusci sa na tym serwie oszusci, zlodzieje, klamcy ostatnio tez okradziono kolege palaczcholerny i przez to zakonczyl gre na sky landzie wgl klamca i oszust t oten co mnie zglosil i sa jeszcze duzo ludzi którz okaleczają polski jezyk jakby wgl nie umieli pisac wiedz ludzie wezcie pomyslcie logiczny gdybym byl winny to bym teraz spal a ja siedze przed laptopem i mysle co zrobic zebyscie mi uwierzyli
#6
(03-14-2015, 00:24)depka21 napisał(a): ale jak zrobic ss?? wgl to nie ogarniam jakcy oszusci sa na tym serwie oszusci, zlodzieje, klamcy ostatnio tez okradziono kolege palaczcholerny i przez to zakonczyl gre na sky landzie wgl klamca i oszust t oten co mnie zglosil i sa jeszcze duzo ludzi którz okaleczają polski jezyk jakby wgl nie umieli pisac wiedz ludzie wezcie pomyslcie logiczny gdybym byl winny to bym teraz spal a ja siedze przed laptopem i mysle co zrobic zebyscie mi uwierzyli
SS w MineCraft robisz guzikiem F2 aby go wgrać tu to musisz najpierw wejść w Pasek startu i wpisać tam %appdata% najstępnie tam kliknąć w .minecraft i w screenshots z tamtąd to przenieś na pulpit i wgraj na imgur.com i tu podaj link.
Inaczej SS'a (przykładowo Pulpitu) możesz zrobić za pomocą Prt Scr (Print Screen) i otwierasz "Paint" naciskasz "CTRL + V" i zapisujesz potem wgrywasz na imgur.com i dajesz linka.

Wysłano z Tapatalk
---
Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#7
dobra dzieki bd wiedzial na przyszlosc ale to wciaz nie zmienia faktu ze ja tu gnije z 3 dnowym banem a ten koles se siedzi na clasicu i sie pewnie ze mnie smieje jeszcze dostal 11k czyli jest o 11k bogatszy tak bez sensu jednym slowem nie rozumiem tego wgl
#8
ss to skrót od screenshots czyli zrzut ekranu w znaczeniu dosłownym, robisz je przyciskiem f2 -(ale tylko w minecraft)
1) Gdzie one są?
-Aby do nich się ,,dostać,, wyszukujesz w komputerze %appdata% -> roaming -> .minecraft -> screenshots i tam je masz
2)Możesz również zrobić ss chatu klawiszem Prt Sc
Sys Rq
lub podobny, później otwierasz paint'a, zaznaczasz obszar, wklejasz, zapisujesz, na forum chyba wiesz jak taki plis wrzucić.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#9
LOLLLLLLL nie ogarniam jeszcze sie ze mnie smiejesz ty patryk ze dostalem bana za jakiegos oszusta bez sensu
#10
no wiesz, dowody wskazuja wyraznie na ciebie. mogles zrobic wlasne zeby sie jskos wybronic. nie moja wina, ze nie wiesz jak.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości