Niesłuszny ban
#1
Cichusek dostalem bana za niby aure której nie mam i nie ogarniam tego niby czemu dostalem bana za nic
Mój nick depka21
#2
To bardzo ciekawe.
Specjalnie przyglądałem się tobie.
Ostatecznym dowodem było to, że ustałem prawie że za tobą (na ukos), wyłączyłem /v, szybko się przekręciłaś i mnie zabiłaś.
btw. kto tu mówił o aurze? w powodzie bana pisze ogólnie 'cheaty' ;p
#3
(03-10-2015, 20:29)Puyan napisał(a): To bardzo ciekawe.
Specjalnie przyglądałem się tobie.
Ostatecznym dowodem było to, że ustałem prawie że za tobą (na ukos), wyłączyłem /v, szybko się przekręciłaś i mnie zabiłaś.
btw. kto tu mówił o aurze? w powodzie bana pisze ogólnie 'cheaty' ;p

To jest chłopak xD

Yyy puyan byłes bez seta i Cię na hita zgarnął czy jak??

Too yyy też może byc zan minimapka (cos typu rei minimap tylko że widzisz głowy gracza i to może dlatego Cię tak szybko zobaczył...)

(tak kminie...)
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
(03-10-2015, 20:43)CruQPlayGames napisał(a): To jest chłopak xD

Yyy puyan byłes bez seta i Cię na hita zgarnął czy jak??

Too yyy też może byc zan minimapka (cos typu rei minimap tylko że widzisz głowy gracza i to może dlatego Cię tak szybko zobaczył...)

(tak kminie...)
Za pierwszym razem miałem zniszczony diax napierśnik Prot 1 i jakiś hełm z enchantem, a za drugim razem nic.
W obu przypadkach zabił mnie na hita.
Co do Minimapki nie sądzę, ponieważ działo to się w 1 sekundzie i raczej jakbyś od razu zobaczył i zareagował?
Specjalnie sprawdzam kilkukrotnie graczy, który mogą mieć cheaty, żeby nie było, że banuje bezpodstawnie.
#5
Ogólnie aura i teraz lizus proste... dostał i dostał . Zero Litości Tym Cheatom/ą
Konfidencić na maluchy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości