XxricoxX oszust
#1
Nick oskarżonego: XxricoxX
Mnie liśmy razem budować dyniarkie. Ja wziołem dodałem go do działki i kazałem mu po przenosić itemki. A ja w ten czas budowałem ściany lecz gdy zabrakło mi cegeł kamiennych to zajrzałem do skrzyni gdzie miał zanosić i nie ma skapnełem się od razu że okrada wyrzuciłem go.
wiem że dodaje się na własno odpowiedzialność ale mam ss gdzie przyznaje się.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
to wstaw ten ss Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
już wstawiłem
#4
(03-09-2015, 15:55)f0rest napisał(a): Nick oskarżonego: XxricoxX
Mnie liśmy razem budować dyniarkie. Ja wziołem dodałem go do działki i kazałem mu po przenosić itemki. A ja w ten czas budowałem ściany lecz gdy zabrakło mi cegeł kamiennych to zajrzałem do skrzyni gdzie miał zanosić i nie ma skapnełem się od razu że okrada wyrzuciłem go.
wiem że dodaje się na własno odpowiedzialność ale mam ss gdzie przyznaje się.
Czyżby x-ray?
No to narcia na 7 dni z serwerem.
Mam SS wątku.
[Obrazek: 00ddbf8586c39cd10a6370638563393d.jpg]
[Obrazek: 3ddc4bebdace7fdd6225403a9744096e.jpg][Obrazek: 83e332b833b5d0d6e208f740129b4934.jpg]

Wysłano z Tapatalk
Niedostępny
#5
Jeśli bym mogł to powiem na oko ile ukradł itemek

nie no ja na x-ray gram na trybie jedno osobowym zeby diax były a tu nawet jest anty
#6
(03-09-2015, 15:59)f0rest napisał(a): Jeśli bym mogł to powiem na oko ile ukradł itemek

nie no ja na x-ray gram na trybie jedno osobowym zeby diax były a tu nawet jest anty
Nie dobrego anty-x-ray'a (tylko niektóre chowa) aż tak trudno zmienić wersje gry na wersje w której nie ma x-raya?

Wysłano z Tapatalk
Niedostępny
#7
no ja grałem na trybie jedno i potem tu wszłem na kilka min to będę wyłanczał i włanczał

Cichusek a on dostanie bana?
#8
anty cheat swoja droga, nie zmienia to faktu, ze ich uzywasz Tongue
rico dostal bana na 10 dni, bo ostatnio juz sobie nagrabil.
za to ty tez nie jestes bez winy, wiec lepiej usun te cheaty. dostales bana na kilka godzin jako ostrzezenie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości