Małe "ŁUBUDUM!"
#1
Star 
Czy nie dałoby się zrobić czegoś takiego jak rakietnica o następującej specyfikacji:

Cena: dostępna w sklepie za jakieś 200$ albo jeśli tak pan Cichy zechce to może ona być w /vip ale nie w sklepie
Siła ognia: Nie tak silne jak granat ale wystarczająco silne żeby bezpośrednia kolizja gracza z lecącą rakietą była insta-killem dla gracza a ciężkimi obrażeniami (jakieś 8 serc może?) dla vipa
Amunicja: Tak jak z innymi broniami, nie ma limitu wystrzelonych pocisków po zakupieniu broni
Szybkość: Magazynek na 1 pocisk, czas przeładowania podobny do reszty broni (sam się domyśl ile to by mogło być, Cichusku)
Celowanie: Nie ma celownika, nie naprowadza się na cel, tylko po prostu walisz prawym przyciskiem myszy i leci prosto albo jeśli to możliwe to lekko spada przez działanie grawitacji
#2
Nie
i były już takie propozycje
¯\_(ツ)_/¯
#3
A czemu niby nie? Prosze wysławiaj sie troche chociaż
#4
Nikt nie powiedział że musi być uzasadnienie.

Ja również jestem na nie. Takie cosie są za bardzo op ;p I były już takie wątki... widzisz gdzieś rakietnicę? Nie. Więc Cichy się nie zgodził.
Niedostępny
#5
(03-07-2015, 21:12)sebatobi napisał(a): Czy nie dałoby się zrobić czegoś takiego jak rakietnica o następującej specyfikacji:

Cena: dostępna w sklepie za jakieś 200$ albo jeśli tak pan Cichy zechce to może ona być w /vip ale nie w sklepie
Siła ognia: Nie tak silne jak granat ale wystarczająco silne żeby bezpośrednia kolizja gracza z lecącą rakietą była insta-killem dla gracza a ciężkimi obrażeniami (jakieś 8 serc może?) dla vipa
Amunicja: Tak jak z innymi broniami, nie ma limitu wystrzelonych pocisków po zakupieniu broni
Szybkość: Magazynek na 1 pocisk, czas przeładowania podobny do reszty broni (sam się domyśl ile to by mogło być, Cichusku)
Celowanie: Nie ma celownika, nie naprowadza się na cel, tylko po prostu walisz prawym przyciskiem myszy i leci prosto albo jeśli to możliwe to lekko spada przez działanie grawitacji

wyglada mi to na snajperke bez celownika, ale za to z troche wieksza sila razenia.
nie bardzo to widze, bo kiedys byla taka sytuacja, ze snajperce zmienily sie wartosci obrazen (przy aktualizacji serwera) i rzeczywiscie byla zbyt mocna i psula cala rozgrywke.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości