Chunki, Hardcore itp
#1
Witam,
Dawno tu nie grałem ostatni raz chyba na 3 edycji, troszkę się pozmieniało i mam pytania/propozycje Smile.

1.Co się stało z tym limitem mobków na chunk na skyblocku(wiem że nie ten dział lecz chciałem to umieścić w 1 poście).

2.Zauważyłem, że na waterblocku mam jeszcze swoje itemki, dlaczego skoro reset był na sky to tam go nie było?

3.Czy jest możliwość abym dostał wyspe obok mojego kolegi z uwagi na to że ja jestem w miejscu gdzie nie mam żadnych sąsiadów(specjalnie zakładałem wyspe gdy były 2 wolne miejsca obok niego lecz się nie udało) a nikt obok jego wyspy nie gra od dawna (wyspy są czyste).

4.Pytanie bezpośrednio do stira, niestety nie wiem czy nic się nie zmieniło czy nadal on tu jest, a w sumie to propozycja, uważam że wiele graczy chciałoby spowrotem Hardcore z cuboidami z bloków złota, własnie przez kolejne edycje hardcore grało tam mało ludzi na tej edycji z cuboidami grało wiele osób i każdy świetnie się bawił a napewno był niezły dochód z natychmiastowych odrodzeń jeśli o to chodzi Smile.

Z góry dziekuje za odpowiedzi
oraz pozdrawiam
Zikki
[Obrazek: 43352219461835770747.jpg]
#2
1. Jest chyba 30 na chunk czy coś takiego
2. Bo na waterblocku nie było resetu
3. Nie
4.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
1. Troche mało się respi
2. Cichy nie zrobi, bo mu się pewnie nie chce albo nie ma czasu
3. Yyy nie.
4. Yyyy na taaaaak Big Grin no ale stir i tak nie zrobi... Cichy też bo on nie lubi... A kamcio pewnie tak samo jak reszta, czyli brak czasu i inne pierd*łki...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
2. nie bylo wtedy takiej patrzeby, a teraz serwer tez dziala dobrze i nie jestem zmuszony robic na waterblocku nowej edycji.
4. gdy serwer juz nie byl "nowoscia" w godzinach szczytu gralo na chunkach po 30 osob, a to bardzo malo jak na hardcore.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości