Zachowanie
#1
Oskarżony: Pixel_One
Nie wiem czy ten gracz był już kiedyś karany, ale jego zachowanie jest bardzo nieodpowiednie. Proszę aby gracz poniósł konsekwencje swojego zachowanie.


Załączone pliki Miniatury
           
[Obrazek: source.gif]
#2
Bylem Wtedy i Evool i Many_pl prowokowali go i to solidnie najpierw od zlodzieji A pozniej jego rodzicow wiec tez sie wolnczylem zeby sie ogarneli ale dostalem muta za rekleme o.O chociaz jej nie bylo wiec Pixel nie powinien dostac bana Smile To byla obrona wlasna Smile
#3
Nie był karany, ale cały czas tak się zachowuje... Przeklina na kogoś gdy np. go się zabije na pvp, a gdy mu się zwraca uwagę to klnie na ciebie...
Niedostępny
#4
FLP, jak nie był karany?
http://forum.sky-land.pl/search.php?acti...order=desc
#5
Ups, moja pomyłka ;P

Lsiman, taka "obrona własna" to bzdura, mógłby ich zgłosić a nie odpowiadać tak samo jak oni.
Niedostępny
#6
Sadze ze za prowokacje i ta ostra nie powinno byc bana ja tak sadze przynajmniej Smile Ale ostatnie slowo nalezy do Admina Smile
#7
Na pierwszym z ss to on zaczął wyzywać.... sam jest sobie winien Isiman. Poszło o to że Many_PL zbił kogoś na pvp a Pixel_One ,,pomógł" mu. Many_PL nie chciał podzielić się łupem z gracza którego zabił więc Pixel_One zaczął go wyzywać. Więc Isiman nie broń kolegi jak sam zaczął.
[Obrazek: source.gif]
#8
Masz dowod na taka prowokacje?
Niedostępny
#9
No właśnie FLP nie ma, są dowody jak Pixel przezywał, więc prawdopodobnie on zostanie osądzony, bo tylko tyle widać.
@down

Evool przezywał, to jest prawda, widziałem, niestety nie mam SS ;/
#10
nie mam dowodu
Rin przyszedlas pozniej jak to sie zaczelo tak sadze po to nie jest poczatek i nie masz jak Many/Evool tak samo wyzywaja jego rodzicow
Evool niech twoja matka dostanie raka odbytu i zdechnie Smile Cos w tym stylu Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości