[P]Edycja kodu html w profilu oraz przejście na silnik IPB
#1
No siemasz taka propozycja żeby można sobie samemu napisać kod html dzięki czemu wyrazilibyśmy swoją osobowość w profilu Wink własne tła, kursory, czcionki itd.

profil który by nie był edytowany wyglądałby tak jak wygląda teraz edytowany zaś mógłby wyglądać tak (zrzut z innego forum z góry piszę żebyście się nie spianli bo to forum serwera SAMP.):

[Spolier][Obrazek: Y073v86.jpg][/spolier]
Oraz można przejść na IPB co jest wygodniejsze Wink


#2
Trochę trudno mi się czyta czcionkę, spoilery tutaj nie działają... I nie rozumiem po co "głupiemu" forum zmiana silnika ;p
Niedostępny
#3
(02-24-2015, 22:35)FLP napisał(a): Trochę trudno mi się czyta czcionkę, spoilery tutaj nie działają... I nie rozumiem po co "głupiemu" forum zmiana silnika ;p

Jest wygodniejsze przede wszystkim i nie leci tak biedą jak na MyBB.
#4
Oj tam, ale IP.Board jest na licencji, trzeba bulić, a MyBB jest darmowe Big Grin
(no chyba, że się jakiegoś nulleda walnie xd ale lipa wtedy)
I po co dzieciom edycja HTML?
#5
To jest forum o minecrafcie, na którym nawet skargi niektórzy nie potrafią zrobić, a co dopiero jakieś ha te em ele...

#Tapatalk
Niedostępny
#6
Na pewno wielu się znajdzie użytkowników którzy potrafią operować językiem html także jest mnóstwo poradników z gotowym kodem który można lekko przerobić. Ale znając życie webmasterzy nawet nie będą wstanie tego zrobić.
#7
nie mam ochoty wydawac 600zl za licencje ipb dla kilkuset uzytkownikow. wiekszosc zarejestrowanych juz tu nie wchodzi, bo weszla raz zeby zglosic skarge lub swoj problem. mi tez podoba sie bardzo ipb, ale po prostu mnie nie stac.

gdyby nasze forum mialo z 30k uzytkownikow, a nie 5k to sprawa wygladalaby inaczej.

a co do html, to chyba nie da sie tego zrobic na mybb. jak znajdziesz jakas wtyczke na to, to mozesz mi wysac linka na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości