Pytanie.
#1
Dlaczego po wyrzuceniu z serwera, restarcie, czy zwykłym wyjściu moja postać (piszę to ogólnie) nie może być w tym samym miejscu co była?
Jest to naprawdę wkurzające. Budujesz MobGrinder, jesteś bardzo wysoko, że trudno wejść i nagle wywala cb z serwera.
Jeszcze jak na SkyBlocku grasz, gdzie nie masz fly-a i musisz dostać się na sam czubek wyspy.
Nie można przywrócić tego? (przyjmując, że kiedyś tak było).
Mówię tu o serwerach Classic, Prison, s1 i s2.
#2
boo to nie jest dajmy na to hardcore. Ii nie potrzeba tego zmieniac tylko dlatego że nie ustawiłes sobie /dom na grinderze na s1/s2 czy /home na classicu (na prison nie wiem jak to wygląda :p)
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
(02-24-2015, 00:16)CruQPlayGames napisał(a): boo to nie jest dajmy na to hardcore. Ii nie potrzeba tego zmieniac tylko dlatego że nie ustawiłes sobie /dom na grinderze na s1/s2 czy /home na classicu (na prison nie wiem jak to wygląda :p)
Jak widać mało grasz na innych serwerach jak myślisz, że tylko ta "opcja" jest na serwerach Hc.
To nie jest wytłumaczenie. Jakbym napisał, żeby dodać dirt...
Jeszcze bym napisał odnośnie reszty tekstu, ale idę spać, żeby rano wstać.
#4
wlasciwie to nie pamietam czemu tak to zrobilem. chyba dlatego zeby ludzie nie gineli gdy ktos nagle wybuduje dom na wyspie/dzialce, zrobi wielka dziure itp.
kiedys tez pisalem newsy na tabliczkach spawna i chcialem zeby ludzie to widzieli.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Ja tam wole że po resacie albo czymś inny zostawać w tym samym miejscu co się było a nie na/spawn-NIE
S1-Classic-Prison-Pvp z pistoletami
#6
No, to może przywrócić?
Moim zdaniem głupio jest zrobione, że po restarcie jestem na spawnie.
Robię coś wysoko na działce i nie mogę ustawić sethome (mam już 3 wykorzystanie, nie mówiąc o zwykłych graczach).
Jest to jeden z przykładów.

btw. Przypomniało mi się, żeby na Prisonie zablokować duszenie się w blokach na działkach ;d
btw. 2 Niech inni się wypowiedzą.
#7
Jestem za
S1-Classic-Prison-Pvp z pistoletami
#8
jeszcze pomysle, ale ogolnie to problem jest z ta smiercia, w szczegolnie na skyblocku gdzie mozna spasc
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości