Spawn 5 sekund
#1
A więc tak z powodu iż nie ma już 5 sekund czekania na powrót na spawn. Dużo ludzi zaczęło to wykorzystywać aby ,,logać" . Jest to bardzo irytujące. Czy jest możliwość aby znów było 5 sekund ? I dlaczego zostało to anulowane?
[Obrazek: source.gif]
#2
tutaj jest podobny temat: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=13622
chodzi o to, ze jak wlacze te "5 sekund" to oprocz komendy /spawn, bedzie ona tez dzialala na tabliczki teleportujace na arene.
te co sa na spawnie z napisem [Warp], po kliknieciu bedziesz musial odczekac te 5 sekund i to jest beznadziejne..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
A czy nie można wprowadzić jakiejś kary dla ludzi którzy logają?
[Obrazek: source.gif]
#4
jakiej skoro to jest serwer pvp gdzie wszystko (no prawie) jest darmowe i nic sie nie traci..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
A mogę zaproponować 2 sekundy czekania? Myślę że 2 sekundy na arenę nie będzie aż tak przeszkadzało ,a logaczy będzie o wiele mniej. Proponuje także śmierć za wyjście z gry na arenie Tongue
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#6
Ban 10 min za wyjście z areny podczas walki ?
[Obrazek: source.gif]
#7
(02-20-2015, 13:26)jakub0087 napisał(a): A mogę zaproponować 2 sekundy czekania? Myślę że 2 sekundy na arenę nie będzie aż tak przeszkadzało ,a logaczy będzie o wiele mniej. Proponuje także śmierć za wyjście z gry na arenie Tongue

moge zrobic 2 sekundy, ale to dosc malo.
smierc nic nie da.. stracisz eq ktore masz za darmo, albo karabin ktory kupisz za 100$.



(02-20-2015, 13:27)Rin86 napisał(a): Ban 10 min za wyjście z areny podczas walki ?

nie moge dawac banow bezposrednio na serwerze gdy mam globalny system banowania, to nie ten system. pomiesza sie wszystko Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
A jak bym nie lognął i zginął to nie strace karabinu na 100$ Tongue I nie chodzi o pisanie /spawn na arenie, ale jak by bylo opoznienie na komende to gracze wychodziliby do menu głownego
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#9
100$ a masz 100k $...
Nie rozumiem co wam tak to loganie przeszkadza
To nie jest serwer hardcore gdzie masz diamentowe sety itp
¯\_(ツ)_/¯
#10
Ach ....A dlaczego nie mogą być przyciski tak jak kiedyś?
[Obrazek: source.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości