kultura
#1
mój nick: jakub0087
nick oskarżonego: Marit_Bjoergen / kreatywny26
opis: brak kultury
dowód: ss'y


Załączone pliki Miniatury
           
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#2
3 ss nie jest obrazliwy.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
świeższe też mam ;p


Załączone pliki
.bmp   1.bmp (Rozmiar: 235.89 KB / Pobrań: 16)
.bmp   2.bmp (Rozmiar: 27.86 KB / Pobrań: 15)
#4
Naprawde... pokaż cały czat, a nie tylko to co ja napisałem. Pisałeś o wiele gorsze rzeczy jakub Enderman
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
mam kolejnego ss. Może dodam, zaczęło się od tego, że Marit_Bjoergen ustal za mną na spawn i wciskał shift imitując ciekawe ruchy, a gdy się odsunąłem napisał "ale żyd" choć nie udało sie tego uchwycić na ss :/


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#6
Marit, ja wolę nie wiedzieć, co to były za okrucieństwa, skoro dla ciebie "a weź się odwal" w momencie, gdy wszyscy obrażają mnie od najgorszych jest wielkim pokazem braku kultury i złego wychowania...
#7
(02-19-2015, 12:29)fretka333 napisał(a): Marit, ja wolę nie wiedzieć, co to były za okrucieństwa, skoro dla ciebie "a weź się odwal" w momencie, gdy wszyscy obrażają mnie od najgorszych jest wielkim pokazem braku kultury i złego wychowania...

Ja o tobie nic nie mówię, a uwierz mi, mógłbym. Więc przestań sie mnie czepiać, bo w tem sposób nic nie wskurasz Sheep
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(02-19-2015, 12:31)Marit_Bjoergen napisał(a):
(02-19-2015, 12:29)fretka333 napisał(a): Marit, ja wolę nie wiedzieć, co to były za okrucieństwa, skoro dla ciebie "a weź się odwal" w momencie, gdy wszyscy obrażają mnie od najgorszych jest wielkim pokazem braku kultury i złego wychowania...

Ja o tobie nic nie mówię, a uwierz mi, mógłbym. Więc przestań sie mnie czepiać, bo w tem sposób nic nie wskurasz Sheep

tak ty wszystko mozesz, czego taki boss nie umie. Skoro mozesz cos na nas wstawić to prosze bardzo, a jezeli nie to sie nie udzielaj bo widze ze robisz wszystko, aby uprzykrzyć życie mi i fretce
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#9
Lel, przestańcie... Jeden czepia się drugiego, bo ma cheaty których nie ma czy o "shiftowanie" na spawnie... Kurde no, ja nie wiem jak wy możecie to wszystko brać na poważnie... Mi to nawet nie chciałoby się wchodzić na forum by to wstawiać :/
Niedostępny
#10
(02-19-2015, 12:39)FLP napisał(a): Lel, przestańcie... Jeden czepia się drugiego, bo ma cheaty których nie ma czy o "shiftowanie" na spawnie... Kurde no, ja nie wiem jak wy możecie to wszystko brać na poważnie... Mi to nawet nie chciałoby się wchodzić na forum by to wstawiać :/

Bo widzisz, jeżeli ktoś robi z siebie niewiniątko a tak naprawde obraża mnie, robi wszystko aby mi sie znudziła gra na tym serwerze to z nim musi być coś nie tak. Nieprawdaż ?
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości