Za co??? (2)
#1
Question 
+Cichusek
Napisałeś że dostałem bana za multikonto.
To dlatego że jak mówiłem wcześniej mój brat robił u mnie konto i mój kolega (jak jeszcze nie miałem konta na forum) to chcial ze mna pograc to zrobilem mu konto a mój brat ma 10 lat i jak zwykle musiał coś odwalać (dzwonił do mnie i płakał że dostał bana)
MINEFOX178 - mój brat
Szymon138 - mój kolega
kacper8210 - ja
Więc proszę o UB :'(
Niedostępny
#2
To ciekawe...
Jak napisałem na końcu do MINEFOX178, że robię skargę, to odpisał mi, że przed chwilą siedział na koncie jego brat (choć w to nie uwierzyłem)
Ale z tego wychodzi, że on był na Mine a potem ty wlazłeś na te konto grać (w to też nie wierzę, byłeś to ty).
#3
Masz jakiś dowód? Tongue
Niedostępny
#4
kacper ty poprostu masz multi i tyle nie kłam bo nic to nie da a kolega gra u cb?
#5
(02-14-2015, 19:35)kacper8210 napisał(a): dzwonił do mnie i płakał że dostał bana

nie mam wgladu do adresu ip z ktorego utworzono konto, ja po prostu sprawdzam adres ktory ostatnio uzywano, a jak banowalem twojego "brata", to uzywal tego samego adresu ip z ktorego wlasnie napisales posta, wiec dziwnie tak dzwonic do kogos kto prawdopodobnie jest w pokoju za sciana, bo jakby inaczej..

szczerze mowiac to nie bardzo obchodzi mnie twoja historia i to czy masz rodzenstwo i znajomych, po prostu ktos tutaj mnie i caly serwer mocno obrazil i dostal za to zasluzonego bana. jezeli to nie byles ty, to mozesz podziekowac swojemu "bratu", bo juz u nas nie pograsz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości