Pytanie
#1
Witam..
Co tydzień wchodziłem na moją ''główną'' działke. Otwierałem furtke aż tu nagle nie masz działki nr... WTF? nie mam zamiaru odzyskiwać diamenty które na sam magazyn poszło około 1k diamentów Full w chacie miałem pro ity pr 3 , 4 i miecze sharp od 3 do 5 ale cóż zostały mi tylko 2 staki blok diax i 2 sety prot 4/3 bardzo mi szkoda tej działki i bardzo zły jestem na to usuwanie działek...


Kiedy ta cholerna nowa edycja??
Konfidencić na maluchy
#2
nie wiem czemu ci ja usunelo, nie sprawdze tego.
a tytulowe pytanie dotyczy nowej edycji? to musze cie zmartwic, bo na razie zadnej nie planuje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Cichy ale jednak warto się przyjrzeć bliżej temu problemowi. Napływ skarg jest ogromny, a ludzie tracą czasami nawet bardzo cenne itemy przez co odechciewa im się grać. Może coś z pluginem? Mój kolega grający na sky-land też stracił przez ten bug działkę i wpadł w niezłą złość, bo miał dobre itemy i bardzo rozbudowaną działkę. Od teraz nie gra na żadnych serwerach ze "słabymi silnikami" ale nie w tym rzecz.

Proszę cichy spróbuj coś z tym zrobić bo ja obawiam się że jak wyjadę na 9-dniowe ferie to działkę mi jednak może usunąć.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#4
Ehhhh, miałem podobnie za czasów gry jakoś w wakacje, miałem domek, chyba 0;-3 czy coś takiego, grałem codziennie i tam budowałem itp... Skasowało mi domek z 2 latarniami i itemkami (w tym 2 miecze 5/2/2/3/3 i 8 stag bloków diax), po tym odechciało mi się grać, ale dałem jeszcze 1 szanse temu serwerowi, dorobilem się itemkow i gram dalej ;-;
Wicio pomogę ci odrobić te itemki bo mam czas i dużo kasy z 2 farm.
#5
mi tez usunęło tyle ze na prison straciłem wszystko,mimo ze wchodziłem Shocked
Daj plusa Big Grin
#6
2 tygodnie to 2 tygodnie, nie rozumiem czemu nawet jak coś się robi na działce to usuwa ją po mniejszym czasie....
Popieram McKwadrat, trzeba problem rozwiązać

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Niedostępny
#7
no to napiszcie do autora plotme, a nie mnie na forum meczycie.
to popularny bug na kazdym serwerze z tym pluginem, nic nie poradze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości