Czytałem facebokka*
#1
Witam, czytałem waszą wiadomość na facebooku i dowiedziałem sie że mozna zmienic nick w MC. Mam prosbe jeśli jest to wykonalne prosiłbym o zmiane nicku konta Caerm na Vertonowsky zrobilem dzisiaj to konto i zarejestrowalem sie na serwerze aby nikt nie podkradl mi nicku Big Grin Jeśli jest problem to prosze o informacje jak zmienic nick i sam go zmienie.A w sprawach przenoszenia wysp* jak zmieniłbym nick to dodał bym go do wyspy Caerma. Wtedy Z Caerma wszystkie pieniadze wplynely by na konto Vertonowsky moze koncówka Elite którego posiadam zostanie przeniesiona takze lecz wyspy nie chce zmieniac Big Grin Lub jak macie wlasny sposob to mozecie go wykorzystac nie mam nic przeciwko lecz prosze aby moje 1mln 100k nie zniknelo z konta oraz elite i wyspa byly w porzadku Big Grin jeseli cos zle zrozumialem ze zmiana nicku itp. to watek do zamkniecia a jezeli jest tak jak wlasnie mowie ze nick moge zmienic to prosze napisz mi ze jest to mozliwe. a ja odpisze w sprawie przenoszenia itkow Big Grin
Pozdrawiam, Caerm

Aha chciałem bardzo zaklepac nick : Verton lecz zauwazylem ze jest on zajety lecz gracza takiego na serwerze nie widzialem nigdy. I Prośba o sprawdzenie czy ten nick jest aktywny czy moze moglbym go wykorzystac? Big Grin
#2
1. masz w ogole konto premium? (bo nie wiem, a nie napisales)
2. na ktorych serwerach masz dzialki, wyspy, kase, levele.. napisz dokladnie co mam przeniesc (lub ci pomoc).
3. o co chodzi z elite? nie bardzo zrozumialem to co napisales. jak jest aktywne to podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu.
4. nie musisz dodawac swojego nowego konta do wysp/dzialek, bo to nie ma wplywu.
5. po zmianie nicku (jezeli nastapi) twoj aktualny nick bedzie zbanowany.
6. konto zarejestrowane = konto zajete.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
1. Tak posiadam konto premium.
2. Water Block. pvp z pistoletami cos miałem Big Grin lvl i kase i sky block mam itki i kaske bo wyspe usunelo...
3. Na Caermie zostały mi jeszcze jakies dni elite na Vertonowsky tez on będzie mam rozumieć? nie zniknie?
4.------------------------------------------
5. Rozumiem chyba musze sie z tym pogodzic lecz jezeli bedzie mozliwosc to prosze o 3 dni na Caermie aby sie pozegnac i oglosci nowy nick Big Grin
6. Rozumiem czyli zostajemy przy : Vertonowsky

Na Water Blocku to mam prawie wszystko ekstra wyspa elite koncowka kaska 1mln 100k okolo zobaczysz Tonguepvp z pistoletami kasa i lvl a skyblock tylko itki i kaska
rly? nie chce mi sie ale jak trzeba to ok Big Grin
#4
Potwierdzenie musi byc.
#5
(02-04-2015, 22:17)MatiMaSkrypty napisał(a):
(02-04-2015, 22:15)Caerm napisał(a): 1. Tak posiadam konto premium.
2. Water Block. pvp z pistoletami cos miałem Big Grin lvl i kase i sky block mam itki i kaske bo wyspe usunelo...
3. Na Caermie zostały mi jeszcze jakies dni elite na Vertonowsky tez on będzie mam rozumieć? nie zniknie?
4.------------------------------------------
5. Rozumiem chyba musze sie z tym pogodzic lecz jezeli bedzie mozliwosc to prosze o 3 dni na Caermie aby sie pozegnac i oglosci nowy nick Big Grin
6. Rozumiem czyli zostajemy przy : Vertonowsky
Jak masz premium to daj SS z najlepiejej otwartym forum.

Wysłano z Tapatalk

akurat u niego nie trzeba, bo nie raz cos pisal na forum i podawal swoj nick ;p
zaraz wszystko poprzenosze, wiec sie nie zdziw ze nagle nie masz wyspy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Aha i ten nick bedzie na wszystkich serwerach inny czy tylko na tym? Big Grin

OK czekam na nowy nick i wyspe Big Grin

AHA i jak juz porobisz wszystko na serwie to jeszcze prośba o taki sam nick na forum jak i na skylandzie. ( Vertonowsky) jesli jest to mozliwe Big Grin
#7
zaloguj sie na stronie: https://account.mojang.com/me
tam przy nicku minecrafta masz opcje Change, wpisujesz swoj nowy nick, ponizej haslo i zatwierdzasz.

podaj mi jeszcze 6 pierwszych cyfr numeru telefonu z ktorego kupowales elitke.
reszta juz jest przeniesiona (no moze poza levelem z pvp, bo nie wchodziles tam dlugo i tez sie usunelo).
hm.. eq, enderchest sam sobie musisz przeniesc, co do expa to go chyba stracisz Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
epa strace?*

expa* na waterblocku a to co mam przy sobie tak 34lvl?

prawopodobnie elite kupowalem z 669 003

ja cie nie moge. jezeli musze sie tam zalogowac to nie mam dostepu do emaila* ŻAL

czyli nie moge sie zalogowac gdyz to nie moj kolega bo dostalem premke od kolegi Tongue

Czyli musze sie spotkac z kolega jesli nie ma innego wyjscia i zmienic moj email.
#9
eh. to jak juz zalatwisz sprawe z kolegami, to napisz temat w nowym dziale przeznaczonym wlasnie do tego. (dopiero go tworze Tongue)
zaraz ci cofne wszystko co przenioslem na stare konto (caerm).
chwilowo masz tylko elitke.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości