Ogólnie o serwerze i forum.
#1
1 propka [Forum]
Mam propozycje na forum wprowadzenia możliwość dania like'a postowi i to by było w propkach uznawane na tak, aby nie było takich krótkich postów typu "Jestem na tak".

2 propka [PvP]
Grają nicki typu "k***a12" i "p***s1234567890"
Nie można zablokować tych nicków?
Gra bardzo dużo cheaterów (zamierzam o nich zrobić zrobić wątek na off-topic)
Trzeba zrobić rekrutacje na moda dla takich osób co dużo grają i są na forum, ale +18.
Brak ankiety, ponieważ to jest bardziej dla Cichuska.

3 propka [Ban za cheaty]
Ban jest na 5 dni czyli za krótko więc polecam takie coś
1 ban - 10 dni
2 ban - 20 dni (Jak nagranie nie było dobrej jakości, ale aurę tak średnio było widać, a gracz chcę UB to skrócenie bana do 10 dni.)
3 ban - Perm.

4 propka [Logowanie premium]ODRZUCONE
Sam użytkuje no-premium a dużo takich co reklamują to biorą te nicki premium wchodzą i te premki wejść nie mogą, więc aby było auto-logowanie premium i UB-ALL graczy premium.

Czekam na wypowiedzi.
Ankiety są po to aby nie było takich postów jak "Jestem za wprowadzeniem dłuższych banów za cheaty"
Czekam na konkretne odpowiedzi.
Niedostępny
#2
1. mybb nie ma domyslnie takiej opcji, a nie widzialem jeszcze takiej wtyczki. wydaje mi sie tez to zbedne.
2. da sie zablokowac, ale musialbym znowu kazde przeklenstwa wpisywac. moge to zrobic. a co do cheaterow, to nic sie nie da wiecej zrobic.
3. no nie wiem, ja tam w ogole nie lubie dawac banow i robie to gdy musze. zlaezy tez kto daje bana np. taki hayer jak dawal bana to nawet na 20 dni.
4. nie bedzie takiego logowania, tak po prostu nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Co do pierwszego to można odblokować danie reputacji za post.
Chyba tylko to jest. Chyba, że dodanie możliwości polecenia forum. Przy rejestracji podaje nick osoby, która go poleciła, ale jest to zbędne.
#4
1. Jest możliwość wgrania pluginu, widziałem na innych forach że można dać plusa, diamenta, cherishballa (nazwa jest edytowalna) postowi.
2. Mogę takie coś wypisać, a jeśli nawet nie - mogę się założyć że na necie da się znaleźć listę przekleństw i obelg.
3 i 4 - brak zdania/weź wyjdź
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#5
Mam jeszcze 2 propki -
5 propka [Forum]
Dodanie działu "Ciekawości" który by widzieli userzy niezalogowani. Tam by był Wątek Abounda o tych sektorach.

6 propka [Lista banów/ranking PvP]
Tam gdzie jest nick gracza na liście banów/ranku pvp to jak się kliknie pokazuje miejsce w rankingu na PvP i całą historią jego banów z powodami.

Wysłano z Tapatalk

@Cichusek
Jak miałem tego bana 3 tygodniowego to chciałem sprawdzić ile % surowca jes w danym sektorze a nie mogłem, dlatego taki dział by było dobrze jakby powstał.
Poza tym dużo graczy nie ma e-maila i nie ma jak korzystać.
Niedostępny
#6
5. bezsensu Tongue
6. jest to dla mnie za trudne i musialbym nad tym dluzej posiedziec, a tyle czasu nie mam na razie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Co do banów i blokowania nicków typu k**** to masz rację, przyda się, ale w reszcie rzeczy nie widze sensu dodawania.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#8
(02-03-2015, 12:23)Cichusek napisał(a): 1. mybb nie ma domyslnie takiej opcji, a nie widzialem jeszcze takiej wtyczki. wydaje mi sie tez to zbedne.
(...)
Chyba:
http://mods.mybb.com/view/thumbs-post-rating
http://mods.mybb.com/view/thank-you-like-system
Jestem za dodatniem takiego plugin.
Czasem mam taki odruch (po innym forum) dać komuś lajka za post Pig
#9
(02-07-2015, 21:32)Puyan napisał(a):
(02-03-2015, 12:23)Cichusek napisał(a): 1. mybb nie ma domyslnie takiej opcji, a nie widzialem jeszcze takiej wtyczki. wydaje mi sie tez to zbedne.
(...)
Chyba:
http://mods.mybb.com/view/thumbs-post-rating
http://mods.mybb.com/view/thank-you-like-system
Jestem za dodatniem takiego plugin.
Czasem mam taki odruch (po innym forum) dać komuś lajka za post Pig

rozgladalem sie za tym ostatnio i znalazlem 4 wtyczki z czego jedna nie dziala, druga dziala ale jej nie widac (wiec nie dziala), trzecia mi nie pasuje, a czwartej nawet nie pamietam ale tez cos bylo z nia nie tak xd
co do tego pierwszego linku to akurat takiej wersji nie widzialem, wiec kiedys tam sprawdze jak to wyglada.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości