????
#11
wiesz, ja nie zamierzam sie klocic, po prostu ktos dal dowod jak cheatowales i dostales bana.
a ze to juz nie twoj pierwszy raz, to tym razem jest dluzszy.
nie patrze na to czy ktos ma vipa, czy tez nie. kazdego sadze tak samo.

a jakbym sie klocil to moglbym napisac to:
- czyli ze jak vip ci sie skonczy to moge cie zbanowac za cheaty, bo wtedy to juz bedziesz na 100% cheatowal? Tongue

(02-02-2015, 22:09)MatiMaSkrypty napisał(a): Na czerwono zaznaczyłem tam gdzie widzę huzuni, a na zielono gdzie jest lampa błyskowa.

zielone to lampa, ale chyba nie blyskowa, bo wtedy nic by nie bylo widac.
a czerwone to jasniejsze liscie drzewa wychodzace z za szarego pola czatu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Nwm jak ty tam sie wabisz ale nwm slabe oczy mam czy co xD ale ja tam nic nie widze Smile Nie udowodnisz mi tego czego nie mam dziecko jak ci sie nudzi to idz spac bo nie mam czasu na klotnie ! Smile
#13
Obejrzalem ten moment z 30x i uwazam ze to nie aura. Moze gdyby bylo bez scin bylo by ja widac ale z ta scina nie widac czy gracz ma aure, powinien miec ub
#14
Hehe ale idac prosto nie zabil bys goscia 1 byl w odstepie od drugiego z 5/6 kratek wiec nwm jakim cudem moglem go nie dednac idac na niego Smile Taki juz jestem alebo slaby albo dobry moglo mi sie udac fartem ale napewno nie aura Zobacze jeszcze raz ten filmik moze jeszcze jakies dowody bd mial

Cos chyba zobaczylem ale nwm xD takie sciny ze lol dedlem 1 poszedlem na 2 pierw popatrzalem sie w bok i pozniej odwrocilem sie na to cos nwm xD i go dedlem proste Tak w skrocie Smile

JAKAS ODPOWIEDZ ? BO nie wiem czy mam czekac ?
#15
Dla mnie jasne że masz aurę.
Moment przed zabiciem
[Obrazek: 084f378166ebe59f841a4b92bd55bbb6.jpg]
I po zabiciu mniej niż 1 sekunda różnicy
[Obrazek: 5221889aa257a9328a8c127393980987.jpg]

Wysłano z Tapatalk
Niedostępny
#16
Nwm z twojego filmu wgl trudno cos ustalic bo sa lagi NWM co ci zrobilem zechcesz mnie udupic diaxa ci nie dalem ? xD
Moze cos ci nie sprzedalem wgl cie nie kojaze Smile
#17
(02-02-2015, 22:33)lsiman napisał(a): Nwm z twojego filmu wgl trudno cos ustalic bo sa lagi NWM co ci zrobilem zechcesz mnie udupic diaxa ci nie dalem ? xD
Moze cos ci nie sprzedalem wgl cie nie kojaze Smile
Nie kojarzysz mnie, bo tu zmieniłem nick ostatnio.
Diaxów mam ponad 35 bloków więc nie dlatego że diaxa nie dałeś... nigdy nie postępuje przeciwko komuś że mi diaxa nie dał.
Mogłeś wtedy nagrywać. Pozatym w twoim wątku widziałem w rogu jak byś miał cheata o nazwie "Sprint"

Ps. Wiem jak aura działa

Wysłano z Tapatalk
Niedostępny
#18
Ja cie naprawde nie mam pff nie wiem nie udowodnie wam bo jak zrobie zdj folderow mc i wgl to powiecie ze usunolem Prosze tylko o odbanowanie poniewaz nie mam aury i szkoda mi 10 dni czekac na sky land ;c SMUTNO ze mi nie wiezycie ;c
#19
dobrze, odbanowalem cie, ale jezeli znowu bedzie jakas skarga i bedziesz wtedy cheatowal to ban bedzie na jeszcze dluzej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości