Drop
#1
Information 
Hej. Gdy użytkownik Michelin (sorki nie pamiętam nicku dokładnie) pisał jakieś propozycje, wyczytałam, że chcesz dodać drop ze stone. Może to zapobiegnie xray'om, ale nie wszystkim się to podoba. Nie mam x'raya (bo nie ogarniam nawet jak to zainstalować xD wkońcu jestem dziefczę bardzo ogar komputery xD) mimo to staram się nie grać i unikać serwerów z dropem ze stone, bo naprawdę łatwiej i fajniej szukać rudy diamentu, niż kopać, kopać i kopać te tunele w nieskończoność i może się okazać że znalazłeś mniej niż 5 diamentów. Drop ze stone wiąże się też z tym, że kopalnie będą bezużyteczne, a ja i inni pewnie też uwielbiam odkrywać kopalnie i wykopywać rudy. Jedyny plus jaki widzę to łatwiej będzie cokolwiek enchantować, bo będzie dropić też xp. Nawet jak będzie go wypadać bardzo mało, to wystarczy kopać duże tunele i już ma się 30 lvl. Nie popieram dropu ze stone, bo będzie narzekanie na to i na tamto. Nie każdy ma tyle szczęścia Wink nie lepiej taki anty xray który zamienia teksture stone na rudy i inne podczas widoku z xraya? dodatkowo słabsze pecety lagują, przez co taki cheater musi wyjść z serwa. Przemyśl to Wink
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#2
no wiesz, jakos do kamienia trzeba sie dostac.. najprosciej kopalnia.

exp mozna wylaczyc, jak ci przeszkadza latwe jego zdobywanie Tongue
hm.. taka zamiana teksturek nie dziala przy kazdym cheatcie, nie kazdy po prostu da sie zablokowac tym sposobem. w dodatku istnieja resource packi z "niewidzialnymi" bloczkami pokazujac tylko te cenne. drop ze stone zablokowalby wszystko i kazdy by gral fair (no oprocz pvp Sad).
w dodatku taki antyxray niezle obciaza serwer wiec gdy go uruchomie ilosc slotow ze 150 zmniejszy sie np. do 120-130. w zaleznosci tez od cheaterow "online" bedzie mniej lub bardziej wymagajacy serwerek Tongue

dlatego mysle ze najlepszym sposobem bedzie drop, fakt ze nie kazdy moze miec szczescie, ale wedlug mnie im trudniej sie zdobywa itemki tym ciekawsza staje sie gra.
poza tym, ten drop to tylko moje przemyslenia i nawet moze sie okazac ze go nie wprowadze, albo zrobie to dopiero za pol roku. jak na razie jest na serwerze wolnosci (trzeba przejsc prison), to mozna sobie zobaczyc jak on dziala. wiem tylko tyle ze dosc ciezko sie zdobywa tam itemki, ale chyba zle nie jest.


btw. jeszcze abstrachujac od tego, mozna dodac rozne "poziomy" zdobywania itemkow. np. diamenty bedzie mozna zdobyc ze stone tylko i wylaczonie na poziomie 0-15, redstone 0-30, a no nie wiem.. wegiel na 20-60. takie tam udoskonalenia.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Można zrobić, żeby dany surowiec (np. lapis, szmaragd), był na jakimś danym biomie.
Jednak (moim zdaniem) głupi jest drop. Zrobisz na działce stoniarke (https://www.youtube.com/watch?v=jvNI4y0PJ44), wciśniesz klawisz F11 + LPM i afkujesz przez cały dzień.
20-30 slotów to nie jest tragedia i mógłbyś wgrać plugin Anti X-Ray lub Orebfuscator. Choć sloty powinno się powiększać.
Może byś zrobił, żebyś przeniósł działki + nether i z nich zrobił osobny serwer i podłączył pod bungeecord spawn z działkami i netherem. Dla zwykłych graczy zmiana byłaby niewidoczna.
Podobnie jak Wolność. - nwn, czy dobrze mówię, ale nie znam się na tym ;d
#4
(02-01-2015, 19:24)Puyan napisał(a): Można zrobić, żeby dany surowiec (np. lapis, szmaragd), był na jakimś danym biomie.
Jednak (moim zdaniem) głupi jest drop. Zrobisz na działce stoniarke (https://www.youtube.com/watch?v=jvNI4y0PJ44), wciśniesz klawisz F11 + LPM i afkujesz przez cały dzień.
20-30 slotów to nie jest tragedia i mógłbyś wgrać plugin Anti X-Ray lub Orebfuscator. Choć sloty powinno się powiększać.
Może byś zrobił, żebyś przeniósł działki + nether i z nich zrobił osobny serwer i podłączył pod bungeecord spawn z działkami i netherem. Dla zwykłych graczy zmiana byłaby niewidoczna.
Podobnie jak Wolność. - nwn, czy dobrze mówię, ale nie znam się na tym ;d

to dobry pomysl z tym bungee, ale nie chce przenosic czatu itp. poza tym na spawnie nie bedzie itemkow z dzialek, surowcow.. kompletnie nic, jak lobby.
czyli to odpada Tongue

no a co do antyxraya to jest on wbudowany w silnik serwera, ale jest wylaczony. lepiej to dziala niz plugin, lecz i tak mozna powiedziec ze optymalizacja jest beznadziejna. moge cos tam poprobowac z tym, ale watpie zeby wyszlo z tego cudo. najprawdopodobniej zablokuje czesc cheaterow, a przy tym strace kilkanascie slotow. chociaz i tak jak ktos bedzie chcial uzyc xraya to znajdzie na to sposob.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości