Vip
#1
rangi nie da sie przedluzyc, kupujesz vipa na 30 dni, a nie o 30 dni wiecej.

mowisz ze kupiles go 30 listopada, a dzisiaj jest.. 30 stycznia.
minelo okolo 60 dni, ale mysle ze po prostu pomyliles listopad z grudniem Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#2
nic nie widac w tym co napisales wyzej.
ale znalazlem temat o ktory ci chodzilo: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=11863

mi wtedy nie chodzilo o to, ze do aktualnego czasu vipa doda ci sie tak po prostu 30 dni i bedziesz mial np. vipa przez 45 dni czy cos.
po prostu chodzilo mi o to, ze czas twojego vipa zostanie tak jakby zresetowany i ustawiony rowno na 30 dni. zamiast dodac, to sie ustawi na ten czas.
widocznie zle sie wtedy zrozumielismy, albo zle to wytlumaczylem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
witam, czytałem poprzednie wątki o SuperVIP, to barczo fajny pomysł. Dodałbyś go w końcu?Smile
Niedostępny
#4
(01-30-2015, 14:38)Mroxer napisał(a): witam, czytałem poprzednie wątki o SuperVIP, to barczo fajny pomysł. Dodałbyś go w końcu?Smile

zacznijmy od tego, ze niechetnie sprzedaje rangi na serwerze ktory zle dziala.
nie wiem co jest z pvp, ale od pewnego czasu strasznie laguje i dlatego musialem ustawic tylko 40 slotow. przed chwilka zwiekszylem do 50 majac nadzieje ze cos sie poprawi, niestety nadal jest to samo Sad

no i tak wlasciwie, to nie bardzo wiem co moglby miec svip, chyba ze bylby po prostu na 60 dni czy cos, ale mniejsza z tym. na razie nie bedzie nowej rangi na pvp, chyba ze uda mi sie naprawic te lagi przy wiekszej liczbie osob.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości