VIP
#1
Siemka Mam malą propozycje .... Bo skończył mi sie VIP i..... Ten VIP jest na 30 dni nie?? I on jest za 11.07 zł. A ja bym zrobił tzw. SVip i on miałbym wszystko to samo tylko byłby na 60 dni i za 22.14 zł. Dla cb to chyba różnicy nie zrobi nie? A mi sie wydaje ze to byłoby dobre.... A ale oczywiście będzie mozna kupić VIPa i SVIPa

Prosze przemysł to
Pozdro
#2
Jestem na tak.
Wczoraj Vip na Prisonie mi się skończył i chce kupić już 3, ale głupio tak co miesiąc kupować od nowa.
Kosz tego SVipa wynosiłby 17,22 zł lub 23,37 zł.
Lepiej za 17 zł ;p
#3
Jak już by miał być dodany Super VIP, to żeby miał diamentowgo seta i narzędzia, 10000$, był na 30/60 dni i kosztował 17 zł z groszami.
Fly mode nie dodawajcie lepiej jak coś, bo ja i chyba wiele osób szukało takiego classica bez różnych bzdet jak Fly mode itp...
Taki powinien być classic, chyba to jest jedyny serwer który zachował taki classic jaki był na serwerach 2-3 lata temu. Wielki plus Wink
#4
Rider, zgadzam się. Ja specjalnie szukałem freebuilda bez zbędnych bajerów c:

Co do tematu, to ja jestem zdecydowanie na tak. Pisałem już gdzieś chyba o tym. Proponuję to samo co Rider ;p
Niedostępny
#5
To co jaka odpowiedz Cichusek???
#6
no dobra, dodam opcje kupna konta SuperVIP, ale bedzie mial dokladnie to samo co zwykly VIP, tylko ze bedzie na 60 dni za okolo 17zl.
czyli tak samo jak svip i elite na skyblocku, niczym sie nie rozni, ale bardziej oplaca sie kupic elite na dluzszy czas, bo jest taniej niz 2x svip ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Dzienki

A kiedy to dodasz??
#8
Gdzie można kupić tego SViPa ?
#9
tu http://sky-land.pl/shop.php?id=2
niczym sie nie rozni poza prefiksem przed nickiem i tym, ze jest na 60 dni, a nie na 30 jak vip.
na dluzszy czas po prostu bardziej oplaca sie kupic svipa, bo taniej wychodzi ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości