nie wierze
#1
Droga administracjo. Proszę o ponowne zbanowanie graczy którzy dostali bana za cheaty. To już trochę denerwuje że cheatera banujecie na 5 dni za te 5 dni wbija na serwer i na nowo czituje.. Pomyślcie wy troche! Najlepszym przykłądme jest thedog47 ma aure tłucze 10 osób dookoła a admini banują na 5 dni on wchodzi i dalej to robi. A tak po za tym admini mogli by czasem wejść na serwer zobaczyć co się dzieje. Np ktoś pisze (zmyślam): jacupl aura! to sie tepacie do niego obserwujecie i perma mu. Prosze nie zamykać tematu chcę zobaczyć wypowiedzi innych graczy.
#2
nie mowie ze 24 godziny dziennie mają tam siedziec tylko np raz na dzien na 30 minut? to taki problem!?
#3
Ja dodałbym helperów (osoby, które są sprawiedliwe i obiektywne), banowaliby cheaterów, bo naprawdę w ostatnim czasie jest ich strasznie dużo.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(01-24-2015, 15:23)jacuPL napisał(a): nie mowie ze 24 godziny dziennie mają tam siedziec tylko np raz na dzien na 30 minut? to taki problem!?

tak, duzy.
jak gracze cheatuja to dostaja bana na kilka dni, jak znowu beda cheatowali to dostaja dluzszego bana albo perma.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości