ZALAMANY ;C
#1
SPRAWE MAM WAZNA ;c DO CICHUSKA

Okradli mnie mam ss ale juz nie mam czasu dodac i sie pytam czy mam szanse odzyskac to co mi ukradziono gram 4 dni u juz nic nie mam ;c ;c wiem moj blad po co dodaje glupi bylem co zrobie ;c mam ss i jutre je dodam :/ moglbys jak najszybciej odpisac bo nie wiem czy mi sie oplaca wszystko na nowo robic chetnie gralbym jeszcze na tym serwie dluuugo ale znowu odrabianie strat najbierw jedna duzaa strata 3 dzialek i duzego dorobku a teraz tak samo duzego dorobku :c LICZE na pomoc od Ciebie ... :/
#2
Okradl ci dzialke/

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
#3
Caly magazyn malem bd duzy magazyn i 3/4 zapelniony i 2/4 bd cenne diaxy palki blaza lod eq diax zelazne i wgl miecze 2 grabiez 3 diax kilofy i badzo duzo innych zeczy kwarc jasnopyl ... ;c
#4
Jak masz dowody ze cie okradl to bana dostanie ale rzeczy nie odzyskasz. Nie dodaje sie nieznajomych do dzialki

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
#5
Ehh no co zrobic pomysle nad graniem na tym serwie ... Sad
#6
Niech na ten temat wypowie się Cichusek[POUTING FACE]
#7
(01-14-2015, 17:08)Paazik napisał(a): Jak masz dowody ze cie okradl to bana dostanie ale rzeczy nie odzyskasz. Nie dodaje sie nieznajomych do dzialki

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Dużo ten dowód nie wniósłby, bo ten ktoś mógł sobie z skrzynki wziąć materiały np. Na kilof albo miecz, a nie kradł

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
dodaje sie na wlasna odpowiedzialnosc.. i tyle moge napisac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości