Hmm? Coś nowego?
#1
Zapewne wiele osób mnie zabije, że takie coś w ogóle piszę (szczególnie moi znajomi xd), ale myślę, że temu serwerowi jest potrzebna nowa edycja.

Nie wiem ile tutaj już ta edycja trwa, ale od kiedy gram nie ma żadnej nowej (może jakoś z 1,5 roku) to tutaj nie było żadnej większej zmiany prócz zmiany spawnu... A więc bardzo długo. Według mnie serwer potrzebuje nowej edycji bo:

- wielu graczom już się to znudziło...
- trochę prosty ten serwer, no i jak wspomniałem szybko się nudzi
- praktycznie każdy robi tak, że znajduje sobie kopalnię, kopie, a na drugi dzień po restarcie surowców kopie znów... Za łatwe i bez sensu

Lista zmian, które według mnie się przydadzą:

- na pewno usunięcie dropu z rud, a dodanie losowego... Podejrzewam, że każdemu się to już znudziło
- sklepy (tabliczkowe, jak na sb) - teraz każdy gracz, który w sumie już nie ma co robić, zajmuje działkę przy spawnie i robi ten "autosklep"... To jest tak głupie, że aż szkoda gadać. Wolę, aby były sklepy tabliczkowe niż te, bo nawet jezeli Cichy, tych sklepów tabliczkowych nie zrobisz to zawsze znajdzie się jakiś gracz który taki autosklep zrobi. Nie dość, że często się buguje, to strasznie spadają fpsy
- niekoniecznie, ale myślę, że takie coś jak elite na skyblocku przyda się również tutaj, czyli to samo co vip, ale na dłuższy czas. Graczom to się będzie opłacało, a ty Cichusku masz w sumie gwarancję, że gracze zostaną na dłużej Wink

Nie wiem czy komuś chce się czytać moje wypociny, ale jeżeli tak to dzięki i proszę o podzielenie się swoim zdaniem na ten temat.

Pozdrawiam, Filip.
Niedostępny
#2
wiem o tym i nawet znam minusy, ale nie nadszedl jeszcze na to czas, a poza tym plotme jest zbugowane, a wszystkie nowe pluginy tego typu jeszcze bardziej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości