Unban!
#1
Do tego!
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=12550
Otóż jeśli mogłes cichy zauważyc ss są bardzo stare. Widac tam spawn bez edycjii i wgl. Od zaczęcia grana na classic nie wchodze na pvp,wiec jakim cudem te ss mogą być nowe. Niech wyśle date ich robienia,bo takie foty i ja moge wysłać. Od dostawania banow za słowa moje zachowanie sie radykalnie zmieniło. Sprawdz też ostatniego bana za flame. Do tego sam wysywał mnie na pistoletach,gdy powiedziałem mu,ze ma huzuni. Po tym wcięła sie jakas tam penerska Talarka17 i zaczęła mnie wyzywać . Nie jestem świety odpowiedziałem jej,ale on nie zrobil ss bo sam sb by zaszkodził. Croxx i FLPlaygameagain widzieli,kto pierwszy zaczął. Na dodatek sawicki wmawiał mi,że mam cheaty. Co jest wgl nie prawdą. Croxx dedl mnie z zaskoczenia i napisał na czacie,ze po co on sie czepia do mnie skoro huza nie mam. Kazałem mu frapsa właczyc,albo jakis inny badziew i tyle. Jak można to sprawdz ile razy dedłem na pistoletach i porównaj,czy ktos z huzuni moze miec tak kiepawy wynik. Nie klepałem sie od czasu,gdy nie gram na prison wiec juz wypadłem z formy...
Prosze o szybki unban i niech ten nerd wstawi foty z datą ss,bo i ja moge wstawic stary screen.
Niedostępny
#2
#Drama xD

ale potwierdzam wersje 4evera
¯\_(ツ)_/¯
#3
Mogą być stare, ale są...
W najlepszym wypadku będzie skrócenie bana (tak sądzę)
#4
faktycznie, cos tam kolorowo bylo xd
zwracam honor, odbanowalem cie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości