Zmiana Nicku
#1
Witam serdecznie chciałbym zmienić nick na Aragorn_Pomorski. Administracjo czy mogę poprosić o przeniesienia levela oraz rangi vip z konta Reces na wyżej wymieniony nick? Smile Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź. Reces PS: Proszę również o przeniesienia $ jeśli można bo sporo na nią pracowałem Smile
#2
Nie pytam się Ciebie tylko Cichego, więc się nie udzielaj Wink Jest to możliwe bo wiele osób zmienia nicki, dziękuję dobranoc.
#3
(01-04-2015, 15:12)mati2088 napisał(a): Jeśli masz premium na tym 2 koncie to tak.

U marit był wyjątek przez to że kolega mu oddał konto + miał imię i nazwisko w nicku no więc chyba wiadomo.

#T

Ale co ma imię i nazwisko? Ja też miałem w nicku imię i nazwisko, zawsze mogłem się spytać czy przeniesie mi Cichy lv ale tego nie chciałem, wolałem od nowa grać
Kolega oddał konto? Mi brat oddał ;p
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Pytanie do Cichuska: Czy dałoby radę przesłać kasę z konta Hubertsawicki na Marit_Bjoergen?

Nie chcę robić kolejnego wątku, więc piszę tu.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
No właśnie Big Grin Frost przemówił xD

Marit_Bjoergen a ić, nie dość, że się koxisz to jeszcze jesteś słaba w sprintach gulniesz flache syropu to Ci się x2 płuca powiększają ;d
#6
nie i nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości