Temat
#1
Przepraszam za nachalność, ale jezeli dobrze zrozumiałem to nie da się przywrócić utraconych leveli? Z odpowiedzi Cichego wynika, że jego działania mają zapobiec takim błędom w przyszłości, ale mam przez to rozumieć, że te 2 cofki nie będą naprawione? Bo jednak 600 leveli to dosyć sporo i nie jest to motywacja do dalszej gry, jeżeli błąd systemowy niweluje 2 -3 dni pracy nad levelem, pozdrawiam.
#2
cofki nie byly problemem, tu chodzilo o to ze czesc graczy stracila swoj caly level. po prostu ich wyzerowalo.
a jak ich wyzerowalo to wgrywalem kopie bazy danych tam z przed 1 czy 2 dni.
dlatego zamiast 600 poziomu masz np. 400.

mozna powiedziec ze ostatnie 2-3 byly tak jakby na marne, po prosti graliscie i zdobywaliscie poziom, ale on i tak wracal do stanu przed tym ;p
cos tam porobilem i mysle ze naprawilem ten problem, przynajmniej nikt sie jeszcze nie zglosil ze go wyzerowalo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Czyli, że to co przepadło to przepadło? I te 600 leveli które zginęły nie zostaną mi przywrócone ?
#4
niestety nie. ciezko mi powiedziec kto jaki mial level. jednym wyzerowalo, a innym nie.
sam nie wiem nawet czemu tak sie stalo, byly jakies problemy miedzy polaczeniem serwera a baza danych mysql, przenioslem baze na ta sama maszyne gdzie jest serwer i teraz wszystko smiga po localhoscie (bez uzycia internetu), wiec powinno byc lepiej.

jedynie co ci moge powiedziec to przepraszam, a 600 leveli przy twoich 5000 to chyba pikus Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Odrobi się, tylko nie chciałbym zeby to się powtarzało, rozumiem jednak, że zdarzają się sprawy niezależne od nas Smile W takim razie pozdrawiam i życzę miłej gry + jak będziesz miał czas luknij na priv i odpowiedz Smile Pozdrawiam.
#6
jak na razie zdarzylo sie to 2 razy, dzisiaj rano dopiero przenioslem ta baze i nie wiem jak to sie sprawdzi. do tej pory nie bylo ani jednego bledu, jak jutro nadal wszystko bedzie w porzadku to chyba mozna powiedziec ze problem rozwiazany.

a jezeli nie.. to nie wiem co zrobie Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości