Omija ban
#1
Siema
Grajac dzisiaj na serwie Hubertsawicki napisał czy mam w sklepie kwarc i czy moglbym to sprawdzic. Pamietalem,ze gral on wczoraj w nocy i pisal cos ze perma bd mial itp. Szukalem tego watku na classicu,ale okazalo sie,ze jest on na pistoletach. W liscie banow pisze ban za antyknockback do 30.12.14r.na nick hubertsawicki. Grał on wcoraj nickiem Hubertsawicki. Czyli ominął bana. Zawsze gral na tak napisanym nicku,wiec mozliwe,ze cichy źle zbanowałes jego nick Tongue. Zorientowalem sie potem jak sprawdzałem ta liste banow. Sprawdzcie jego logowania.
Niedostępny
#2
Zdaje mi się, że Huber ma jeszcze multi.
Wcześniej dostał bana na konto Talarka16 i chyba Talarka15/14.
Teraz znalazła się kolejna Talarka i w dodatku do tej działki jest dodany Hubert.
[Obrazek: TkqrPak.png]

//edit
Cichy chyba dał mu unbana.
Wszedłem na jego nick i nic się nie pojawiło.
#3
Zbanujcie na IP i tyle... Wg mnie za cheaty powinny być wyższe kary, szczególnie jak ktoś omija bana
Niedostępny
#4
Tacy mądrzy jesteście, to spójrzcie na listę banów i na mój nick. Jest napisany z małej litery, a ja od zawsze gram na dużej nawet na filmiku można sprawdzić.

P.S Jeżeli ip. Marit_Bjoergen i Hubertsawicki będzie takie same, to od razu wyjaśniam, to jest mój kumpel Sebastian. Był wczoraj u mnie i trochę pograliśmy.

Tacy mądrzy jesteście, to spójrzcie na listę banów i na mój nick. Jest napisany z małej litery, a ja od zawsze gram na dużej nawet na filmiku można sprawdzić.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Bana chyba ma na pistolety a na innych może grać.

Propozycja do listy banów:
Dodajcie na jaki serwer jest ban, bo to ułatwi i nie będzie takich wątków.

#T

(12-28-2014, 01:34)FLPlayGamesAgain napisał(a): Zbanujcie na IP i tyle... Wg mnie za cheaty powinny być wyższe kary, szczególnie jak ktoś omija bana
Z tobą się zgadzam, bo są bany na 5 dni max. a jak kilka razy wpadnie to perm.

#T
Niedostępny
#6
No ale na classic to każdy z tych znanych cziter z tego co widzę ;/ tylko chyba jeszcze rider nie cziter
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#7
Plush masz rację, ja nie czituje jak ponad 80% graczy... Szczególnie pojawiło się więcej cziterów po odejściu hayera z classica...

A i co do Sawickiego, to on zawsze ma nick Hubertsawicki a nie hubertsawicki... Jak już to błąd w banowaniu, to nie omijanie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości