Propozycja.
#1
Star 
Witam. Dużo osób cheatuje na waszym serwerze. Własciciela serwera nigdy nie widziałem na serwerze, Moderator wchodzi może raz dziennie na chwile, wiec mam taka propozycje by zrobić jakąś rekrutacje na KidModa lub inną range, ponieważ dużo osób się denerwuje że administracja nie spełnia swoich obowiązków, że jest za dużo cheaterów. Miłego wieczoru!
[Obrazek: S02sP6a.jpg]
#2
http://sky-land.pl/bans.php

"Brak moderacji, brak banów za cheaty".
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
(12-27-2014, 19:26)MrNerf napisał(a): dużo osób się denerwuje że administracja nie spełnia swoich obowiązków

akurat nie wiem czy karanie graczy jest naszym obowiazkiem ;p
nasze serwery sa robione tak by dzialaly bez pomocy jakiejkolwiek osoby, staramy sie je robic zautomatyzowane. owszem, sa cheaterzy roznego typu, ale jak anty cheat ich nie wykryje, to dopiero my to robimy albo gracze.

jak widzisz cheatera, to po prostu skladasz na niego skarge, mozesz tez zglosic gracza ktory zle sie zachowuje, obraza cie albo cos innego typu. jest kilku pomocnikow ktorzy obserwuja graczy i pomagaja, ale im wiecej tym niekoniecznie lepiej. takiej publicznej rekrutacji nigdy nie bylo i nie bedzie, jak juz to ja wybieram gracza ktory sie stara, jest rozwazny, dojrzaly i pomocny. jak taka osoba sie zgodzi, to po prostu dostaje jakies mozliwosci administracyjne i tyle.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości