Może coś takiego będzie ok?
#1
Smile 
Hej cichusku Wink
Sam widzisz że mojeskargi i wogóle posty na forum w sekcji "skargi" to w większości nadawanie na graczy , którzy wyzywają albo klną, więc żeby ograniczyć tobie i forum spam w sekcji skargi, możnaby było dodać taki fajny plugin on się chyba nazywa warnings i na pewnym serwerze to było i jak się np. napisało k**** albo *** to automatycznie dawało warning, a jeżeli miało się tam chyba z 3 albo 5 warnigs dawało automatycznie bana na wyznaczony czas. Raczej to serwera nie obciąży, a da rezultaty, bo nie będziesz musiał ciągle wchodzić i karać za przeklinanie. Jest jeszcze taki plugin który np. zmienia k**** na kocham itp. i to jest nawet śmieszne bo na pewnym serwerze jak ktoś napisał k**** mać to wyszło "kocham mać" xD a jak działa. Przemyśl to cichy. Może w końcu ograniczymy skargi do minimum o przekleństwa i wyzwiska a ty będziesz miał więcej czasu w realnym świecie Wink PS sorry za błędy ale nie wiem co się dzieje bo gdy chcę coś poprawić to mi dziwnie zmienia kolejność liter albo litery bez kontroli -_-
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#2
a u nas jest tak, ze jak napiszesz przeklenstwo albo brzydkie slowo, to dostajesz mute na 10min i placisz iles tam kasy.

(12-26-2014, 12:24)McKwadrat napisał(a): Jest jeszcze taki plugin który np. zmienia k**** na kocham itp. i to jest nawet śmieszne bo na pewnym serwerze jak ktoś napisał k**** mać to wyszło "kocham mać" xD

mielismy takie cos, wolalem to zmienic na gwiazdki ***, a pozniej ustawilem, ze po prostu nie wyswietla sie napisana wiadomosc.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości