Pytanie
#1
Question 
Mam taki dylemat bo zazwyczaj jak jest jakaś propozycja albo prośba np. o powiększeniu slotów to tłumaczycie się że byłyby lagi albo serwer by tego nie utrzymał. Wszystko ok, ale tak drobne różnice wpłynęłyby na serwer znacznie negatywnie? zwykłe dodanie śniegu np. na skyblock byłoby tak drastyczne że byłyby same lagi? Jaki jest silnik serwera? Wiem że on utrzymuje ok. z 8 serwerów ale na pewno drobne zmiany nie spowodowałyby wysypu lagów. Chciałabym się po prostu dowiedzieć czemu większość fajnych propozycji jest odrzucane podając powód niezbyt dobrej wydajności serwera po jego dodaniu Wink szkoda że nie da się zrobić aby było lepiej a takie zmiany nie wpływałyby znacząco na serwer :/
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#2
Z sniegiem to chyba tak jest na skyblockach, ze moglby sie zbugowac i mogliby sie spychac z wysp
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
(12-26-2014, 11:58)Frost napisał(a): Z sniegiem to chyba tak jest na skyblockach, ze moglby sie zbugowac i mogliby sie spychac z wysp
Na wyspach nie ma pvp, więc jak? Nie tym chyba się kierował pisząc pod pewnym postem o śnieg. Pisał że mogłoby to serwer obciążyć.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#4
(12-26-2014, 12:26)McKwadrat napisał(a): (...) Nie tym chyba się kierował pisząc pod pewnym postem o śnieg. Pisał że mogłoby to serwer obciążyć.
Nie?
Cichy pisał, że opady atmosferyczne (śnieg, deszcz itp) obciążają serwer i powodują spadki fps u wielu graczy.
#5
(12-26-2014, 12:44)Puyan napisał(a):
(12-26-2014, 12:26)McKwadrat napisał(a): (...) Nie tym chyba się kierował pisząc pod pewnym postem o śnieg. Pisał że mogłoby to serwer obciążyć.
Nie?
Cichy pisał, że opady atmosferyczne (śnieg, deszcz itp) obciążają serwer i powodują spadki fps u wielu graczy.

Pisałam że mogą serwer obciążyć... Wpadłeś we własną puapkę.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#6
(12-26-2014, 12:57)McKwadrat napisał(a):
(12-26-2014, 12:44)Puyan napisał(a):
(12-26-2014, 12:26)McKwadrat napisał(a): (...) Nie tym chyba się kierował pisząc pod pewnym postem o śnieg. Pisał że mogłoby to serwer obciążyć.
Nie?
Cichy pisał, że opady atmosferyczne (śnieg, deszcz itp) obciążają serwer i powodują spadki fps u wielu graczy.

Pisałam że mogą serwer obciążyć... Wpadłeś we własną puapkę.
Eee?
Frost pisał o tym, że rzucanie śnieżkami może się zbugować.
Ja napisałem o opadach śniegu, więc chyba jest jakaś różnica między opadami a rzucaniem śnieżek?
Od kiedy rzucenie w kogoś śnieżką powoduje obciążenie serwera? Sam nie wiesz co piszesz...
#7
Chodzi mi ogólnie o śnieg -_- ehhh, poczekam na cichego. Zamieszanie tylko robicie -_-
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#8
(12-26-2014, 13:47)McKwadrat napisał(a): Chodzi mi ogólnie o śnieg -_- ehhh, poczekam na cichego. Zamieszanie tylko robicie -_-

1. nie dodalem opadow sniegu, bo nie kazdy ma super komputer, a na slabszych grac sie nie da gdy pada deszcz/snieg.
2. co jakas aktualizacje minecrafta sniezki albo dzialaja albo nie. czasem nie da sie zablokowac obrazen, "depchniec" itp. dlatego na skyblocku i waterblocku sniegu ni ma. natomiast na classicu i prisonie snieg jest, ale tylko w postaci itemkow, a nie jako opady.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości