zhakowanie konta
#1
wszystko sie zaczelo bo ktos mie zabil na aurze na pvp sie wkurzylem wiec pisalem tako: gisciu na aure! , aura! i on napisal uwazaj bo ci konto zhakuje i ze jest haker pisal a aj no to dawaj myslalem ze to zart a reszta na ss to byla puzna pora moze 24 23
zabral kase prawie 80k ity z netheru diaxy emeraldy itp i zeczy z enderchestu cenne

muj nick to joteste


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
jaki masz nick?
nie ma innej metody jak zgadywanie hasla, moze miales jakies latwe albo ustawiles takie na jakims innym serwerze i ktos je podgladnal.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
zapewniam haslo jest trudne nie typu auto qwerty itp nie ma szans zgadnoc na inch serwerach raczej nie przysiegam na moje zycie na mame na adminow ze mie konto zhakowali i prosze o ban dla niego
#4
(12-25-2014, 19:17)Cichusek napisał(a): jaki masz nick?

Czy on pisze niewyraźnie?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Mi tez mi sie raz wlamali na s1, zabrali 20 mln + 69 stackow diaxow... W mojej bajce pojawily sie pozniej smoki ;p W Twojej tez? Wink Cichusek nic nie moze zrobic w tej sytuacji
#6
Przypadkowo go zaczepil wiec chyba na innym serwerze hasła nie podglądał jego. Może rzeczywiście zhakował.
#7
(12-25-2014, 19:47)Hubertsawicki napisał(a):
(12-25-2014, 19:17)Cichusek napisał(a): jaki masz nick?

Czy on pisze niewyraźnie?

szczerze mowiac, to tak, ale dopisal swoj nick i nie zobaczylem tego dodajac nowy post Tongue

(12-25-2014, 19:18)jojolojo napisał(a): zapewniam haslo jest trudne nie typu auto qwerty itp nie ma szans zgadnoc na inch serwerach raczej nie przysiegam na moje zycie na mame na adminow ze mie konto zhakowali i prosze o ban dla niego

nie wiem jakie masz haslo, bo tego nie widze, ale sprawdzilem jego "historie" co robil na serwerze i moge powiedziec, ze przez ostatnie kilka dni wchodzi na rozne konta i czasem udaje mu sie zalogowac, a czasem po prostu wychodzi (prawdopodobnie nie zna hasla, albo nie udaje mu sie odgadnac).
moge cie zapewnic, ze wasze hasla sa bezpieczne, sa zakodowane i nie da sie ich odkodowac, zlamac ani nic. jedyne metody jakie istnieja to najprostrze odgadywanie hasla przez wpisywanie byle czego, ustawianie takich samych hasel na wielu serwerach, albo po prostu ta osoba mogla cie dobrze znac.

co do pytania na pw, to haslo zmienisz w lobby przez wpisanie komendy /changepw stare-haslo nowe-haslo.
a gracz zostal zbanowany. niestety nic ci nie moge oddac, bo nie widze tego czy cos straciles, ani czy cos ci zniszczyl itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości